Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Суд зобов'язав депутата від «Батьківщина» спростувати неправдиву інформацію у Facebook  

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.09.2013

29 липня 2013 року Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі головуючої-судді  Ковалюк І.П., при секретарі: Гречун Т.Б., за участі: представника позивача Кікцьо О.М та відповідача Романюка Ю.Д., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу (справа № 344/7772/13-ц, провадження № 2/344/3820/13) за позовом Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів, Івано-Франківської обласної молодіжної громадської організації "Молоді регіони" до депутата Івано-Франківської обласної ради, голови фракції "Батьківщина" в Івано-Франківській обласній раді Романюка Юрія Дмитровича, треті особи на стороні відповідача без самостійних вимог щодо предмету спору веб-сайти СТИК та News.if.ua, компанія Facebook в особі представництва компанії в Україні про захист ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди29 липня 2013 року Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі головуючої-судді Ковалюк І.П., при секретарі: Гречун Т.Б., за участі: представника позивача Кікцьо О.М та відповідача Романюка Ю.Д., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу (справа № 344/7772/13-ц, провадження № 2/344/3820/13) за позовом Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів, Івано-Франківської обласної молодіжної громадської організації "Молоді регіони" до депутата Івано-Франківської обласної ради, голови фракції "Батьківщина" в Івано-Франківській обласній раді Романюка Юрія Дмитровича, треті особи на стороні відповідача без самостійних вимог щодо предмету спору веб-сайти СТИК та News.if.ua, компанія Facebook в особі представництва компанії в Україні про захист ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди, -

В И Р І Ш И В :

Позов Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів, Івано-Франківської обласної молодіжної громадської організації "Молоді регіони" до депутата Івано-Франківської обласної ради, голови фракції "Батьківщина" в Івано-Франківській обласній раді Романюка Юрія Дмитровича, треті особи на стороні відповідача без самостійних вимог щодо предмету спору веб-сайти СТИК та News.if.ua, компанія Facebook в особі представництва компанії в Україні про захист ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди - задовольнити частково, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень reyestr.court.gov.ua .

Визнати інформацію про Івано-Франківську обласну організацію Партії Регіонів та Івано-Франківську обласну молодіжну громадську організацію "Молоді регіони", поширену депутатом Івано-Франківської обласної ради, головою фракції "Батьківщина в Івано-Франківській обласній раді Романюком Юрієм Дмитровичем 16 травня 2013 року через мережу Інтернет, а саме через свою персональну сторінку у Facebook стосовно участі Івано-Франківської обласної молодіжної громадської організації "Молоді регіони", за прямою вказівкою Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів у замінуванні корпусу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу недостовірною та такою, що порушує особисте немайнове право Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів та Івано-Франківської обласної молодіжної громадської організації "Молоді регіони" на недоторканість ділової репутації.

Зобов'язати депутата Івано-Франківської обласної ради, голову фракції "Батьківщина" в Івано-Франківській обласній раді Романюка Юрія Дмитровича спростувати аналогічним способом - шляхом поширення через мережу Інтернет, а саме через свою персональну сторінку у Facebook протягом п'яти днів із дня набрання рішенням суду законної сили недостовірну інформацію стосовно участі Івано-Франківської обласної молодіжної громадської організації "Молоді регіони", за прямою вказівкою Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів у замінуванні корпусу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Зобов'язати депутата Івано-Франківської обласної ради, голову фракції "Батьківщина" в Івано-Франківській обласній раді Романюка Юрія Дмитровича відшкодувати моральну шкоду в розмірі 1 (однієї) гривні шляхом перерахунку на розрахунковий рахунок організації: Івано-Франківська обласна організація Партії регіонів, (ідентифікаційний код 25072035, №26008000008700, ПАТ "Фольксбанк", м. Львів, вул. Грабовського, 11, МФО 325213, адреса організації - м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 14).

Стягнути із відповідача депутата Івано-Франківської обласної ради, голови фракції "Батьківщина" в Івано-Франківській обласній раді Романюка Юрія Дмитровича судові витрати по справі, що складаються із судового збору в розмірі 229,41 грн (двісті двадцять дев'ять гривень сорок одна копійка) та витрат, що пов'язані із явкою до суду, зокрема опублікування оголошень в пресі в розмірі 1800,00 грн (одна тисяча вісімсот гривень) та 1680,00 грн. ( одна тисяча шістсот вісімдесят гривень) шляхом перерахунку на розрахунковий рахунок організації : Івано-Франківська обласна організація Партії регіонів, (ідентифікаційний код 25072035, №26008000008700, ПАТ "Фольксбанк", м. Львів, вул. Грабовського, 11, МФО 325213, адреса організації - м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 14).

В решті частин позовних вимог - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення. Із текстом повного рішення сторони могли ознайомитися 05.08.2013 року. 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua