Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Судді, яких будуть оцінювати у 2018 р. 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
06.06.2018

Список суддів, стосовно яких Комісією у 2018 році заплановано проведення кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді

1. Березіна Юлія Петрівна, Авдіївський міський суд Донецької області

2. Вінтоняк Наталія Дмитрівна, Автозаводський районний суд міста Кременчука Полтавської області

3. Пальчик Оксана Олександрівна, Автозаводський районний суд міста Кременчука Полтавської області

4. Рибалка Юрій Володимирович, Автозаводський районний суд міста Кременчука Полтавської області

5. Богун Оксана Олегівна, Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська

6. Савченко Євген Миколайович, Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська

7. Белинчук Тетяна Григорівна, Апеляційний суд Автономної Республіки Крим

8. Даніла Наталія Михайлівна, Апеляційний суд Автономної Республіки Крим

9. Куриленко Олег Станіславович, Апеляційний суд Автономної Республіки Крим

10. М'ясоєдова Тетяна Миколаївна, Апеляційний суд Автономної Республіки Крим

11. Приходченко Алла Петрівна, Апеляційний суд Автономної Республіки Крим

12. Синельщікова Олена Валентинівна, Апеляційний суд Автономної Республіки Крим

13. Береговий Олександр Юрійович, Апеляційний суд Вінницької області

14. Бурденюк Сергій Іванович, Апеляційний суд Вінницької області

15. Ващук Віра Петрівна, Апеляційний суд Вінницької області

16. Копаничук Світлана Григорівна, Апеляційний суд Вінницької області

17. Кучевський Петро Васильович, Апеляційний суд Вінницької області

18. Мішеніна Світлана Василівна, Апеляційний суд Вінницької області

19. Федчук Віталій Володимирович, Апеляційний суд Вінницької області

20. Борсук Петро Павлович, Апеляційний суд Волинської області

21. Грушицький Андрій Ігорович, Апеляційний суд Волинської області

22. Денісов Віталій Павлович, Апеляційний суд Волинської області

23. Клок Олег Миколайович, Апеляційний суд Волинської області

24. Лівандовська-Кочура Тетяна Вікторівна, Апеляційний суд Волинської області

25. Подолюк Василь Анатолійович, Апеляційний суд Волинської області

26. Федонюк Світлана Юріївна, Апеляційний суд Волинської області

27. Філюк Петро Тодосьович, Апеляційний суд Волинської області

28. Калініч Наталія Іванівна, Апеляційний суд Дніпропетровської області

29. Каратаева Людмила Олексіївна, Апеляційний суд Дніпропетровської області

30. Коваленко Василь Дмитрович, Апеляційний суд Дніпропетровської області

31. Кондаков Геннадій Вікторович, Апеляційний суд Дніпропетровської області

32. Мазниця Андрій Анатолійович, Апеляційний суд Дніпропетровської області

33. Максюта Жанна Іванівна, Апеляційний суд Дніпропетровської області

34. Онушко (Рогова) Наталія Миколаївна, Апеляційний суд Дніпропетровської області

35. Посунся (Колодяжна, Костюченко, Горностаева) Надія Євгенівна, Апеляційний суд Дніпропетровської області

36. Агєєв Олександр Володимирович, Апеляційний суд Донецької області

37. Жарова Юлія Ігорівна, Апеляційний суд Донецької області

38. Новосьолова Галина Германівна, Апеляційний суд Донецької області

39. Новосядла Валентина Миколаївна, Апеляційний суд Донецької області

40. Талько Оксана Борисівна, Апеляційний суд Житомирської області

41. Бисага Тарас Юрійович, Апеляційний суд Закарпатської області

42. Вотьканич Федір Андрійович, Апеляційний суд Закарпатської області

43. Готра Тетяна Юріївна, Апеляційний суд Закарпатської області

44. Животов Євген Геннадійович, Апеляційний суд Закарпатської області

45. Кожух Олена Анатоліївна, Апеляційний суд Закарпатської області

46. Кондор Роман Юлійович, Апеляційний суд Закарпатської області

47. Крегул Микола Миколайович, Апеляційний суд Закарпатської області

48. Куштан Борис Петрович, Апеляційний суд Закарпатської області

49. Мацунич Михайло Васильович, Апеляційний суд Закарпатської області

50. Собослой Габор Габорович, Апеляційний суд Закарпатської області

51. Стан Іван Васильович, Апеляційний суд Закарпатської області

52. Фазикош Ганна Василівна, Апеляційний суд Закарпатської області

53. Девляшевський Віталій Анатолійович, Апеляційний суд Івано-Франківської області

54. Кукурудз Богдан Іванович, Апеляційний суд Івано-Франківської області

55. Малєєв Андрій Юрійович, Апеляційний суд Івано-Франківської області

56. Матківський Роман Йосипович, Апеляційний суд Івано-Франківської області

57. Мелінишин Галина Петрівна, Апеляційний суд Івано-Франківської області

58. Шкрібляк Юрій Дмитрович, Апеляційний суд Івано-Франківської області

59. Гайсюк Олександр Васильович, Апеляційний суд Кіровоградської області

60. Головань Анатолій Мелетійович, Апеляційний суд Кіровоградської області

61. Новіцький Едуард Йосипович, Апеляційний суд Кіровоградської області

62. Ремез Петро Миколайович, Апеляційний суд Кіровоградської області

63. Ткаченко Людмила Яківна, Апеляційний суд Кіровоградської області

64. Черненко Віктор Васильович, Апеляційний суд Кіровоградської області

65. Авалян Наталія Михайлівна, Апеляційний суд Луганської області

66. Дронська Ірина Олексіївна, Апеляційний суд Луганської області

67. Єрмаков Юрій Вячеславович, Апеляційний суд Луганської області

68. Карташов Олександр Юрійович, Апеляційний суд Луганської області

69. Лозко Юлія Петрівна, Апеляційний суд Луганської області

70. Луганський Юрій Миколайович, Апеляційний суд Луганської області

71. Орлов Ігор Володимирович, Апеляційний суд Луганської області

72. Руденко Віталій Валентинович, Апеляційний суд Луганської області

73. Стахова Наталія Володимирівна, Апеляційний суд Луганської області

74. Тополюк Євгенія Володимирівна, Апеляційний суд Луганської області

75. Чорнобривко Юрій Васильович, Апеляційний суд Луганської області

76. Юрченко Анатолій Володимирович, Апеляційний суд Луганської області

77. Галин Василь Петрович, Апеляційний суд Львівської області

78. Гуцал Іван Павлович, Апеляційний суд Львівської області

79. Каблак Петро Іванович, Апеляційний суд Львівської області

80. Маліновська-Микич Оксана Василівна, Апеляційний суд Львівської області

81. Михайлюк Василь Олексійович, Апеляційний суд Львівської області

82. Урдюк Тетяна Миколаївна, Апеляційний суд Львівської області

83. Погребняк Станіслав Васильович, Апеляційний суд міста Севастополя

84. Ващенко Людмила Георгіївна, Апеляційний суд Одеської області

85. Грідіна Наталія Вікторівна, Апеляційний суд Одеської області

86. Громік Руслан Дмитрович, Апеляційний суд Одеської області

87. Драгомерецький Микола Миколайович, Апеляційний суд Одеської області

88. Журавльов Олександр Геннадійович, Апеляційний суд Одеської області

89. Колесніков Григорій Яковлевич, Апеляційний суд Одеської області

90. Комлева Олена Сергіївна, Апеляційний суд Одеської області

91. Кононенко Наталія Аркадіївна, Апеляційний суд Одеської області

92. Кравець Юліан Іванович, Апеляційний суд Одеської області

93. Мандрик Віталій Олександрович, Апеляційний суд Одеської області

94. Погорєлова Світлана Олегівна, Апеляційний суд Одеської області

95. Потанін Олександр Олександрович, Апеляційний суд Одеської області

96. Цюра Таїсія Василівна, Апеляційний суд Одеської області

97. Черевко Павло Миколайович, Апеляційний суд Одеської області

98. Бондаревська Світлана Михайлівна, Апеляційний суд Полтавської області

99. Бутенко Світлана Борисівна, Апеляційний суд Полтавської області

100. Гальонкін Сергій Анатолійович, Апеляційний суд Полтавської області

101. Герасименко Вікторія Миколаївна, Апеляційний суд Полтавської області

102. Дряниця Юрій Володимирович, Апеляційний суд Полтавської області

103. Захожай Олександр Іванович, Апеляційний суд Полтавської області

104. Карпушин Григорій Леонідович, Апеляційний суд Полтавської області

105. Корсун Оксана Миколаївна, Апеляційний суд Полтавської області

106. Кривчун Тамара Олексіївна, Апеляційний суд Полтавської області

107. Обідіна Олена Іванівна, Апеляційний суд Полтавської області

108. Одринська Тетяна Володимирівна, Апеляційний суд Полтавської області

109. Панченко Олександр Олександрович, Апеляційний суд Полтавської області

110. Пилипчук Лідія Іванівна, Апеляційний суд Полтавської області

111. Пікуль Володимир Павлович, Апеляційний суд Полтавської області

112. Прядкіна Ольга Валентинівна, Апеляційний суд Полтавської області

113. Томилко Валентин Петрович, Апеляційний суд Полтавської області

114. Триголов Вадим Миколайович, Апеляційний суд Полтавської області

115. Харлан Наталія Миколаївна, Апеляційний суд Полтавської області

116. Хіль Лариса Миколаївна, Апеляційний суд Полтавської області

117. Чумак Олена Вікторівна, Апеляційний суд Полтавської області

118. Гладкий Святослав Васильович, Апеляційний суд Рівненської області

119. Григоренко Микола Петрович, Апеляційний суд Рівненської області

120. Іващук Володимир Ярославович, Апеляційний суд Рівненської області

121. Сачук Василь Іванович, Апеляційний суд Рівненської області

122. Шпинта Михайло Дмитрович, Апеляційний суд Рівненської області

123. Кононенко Олена Юріївна, Апеляційний суд Сумської області

124. Криворотенко Віктор Іванович, Апеляційний суд Сумської області

125. Ткачук Світлана Стефанівна, Апеляційний суд Сумської області

126. Бершадська Галина Василівна, Апеляційний суд Тернопільської області

127. Галіян Людмила Євгенівна, Апеляційний суд Тернопільської області

128. Сташків Богдан Іванович, Апеляційний суд Тернопільської області

129. Ткач Олександра Іванівна, Апеляційний суд Тернопільської області

130. Ходоровський Михайло Васильович, Апеляційний суд Тернопільської області

131. Хома Марія Володимирівна, Апеляційний суд Тернопільської області

132. Щавурська Наталія Борисівна, Апеляційний суд Тернопільської області

133. Бездітко Валерій Михайлович, Апеляційний суд Харківської області

134. Бровченко Ігор Олександрович, Апеляційний суд Харківської області

135. Грошева Олена Юріївна, Апеляційний суд Харківської області

136. Карімова Лариса Вікторівна, Апеляційний суд Харківської області

137. Колтунова Антоніна Іванівна, Апеляційний суд Харківської області

138. Кружиліна Олена Анатоліївна, Апеляційний суд Харківської області

139. Маміна Оксана Вікторівна, Апеляційний суд Харківської області

140. Тичкова Олена Юріївна, Апеляційний суд Харківської області

141. Хорошевський Олександр Миколайович, Апеляційний суд Харківської області

142. Марцинкевич Анатолій Миколайович, Апеляційний суд Хмельницької області

143. Бабенко Володимир Миколайович, Апеляційний суд Черкаської області

144. Гончар Надія Іванівна, Апеляційний суд Черкаської області

145. Дмитренко Микола Іванович, Апеляційний суд Черкаської області

146. Поєдинок Ігор Анатолійович, Апеляційний суд Черкаської області

147. Торопенко Микола Васильович, Апеляційний суд Черкаської області

148. Ювшин Василь Іванович, Апеляційний суд Черкаської області

149. Ятченко Микола Олександрович, Апеляційний суд Черкаської області

150. Владичан Анатолій Іванович, Апеляційний суд Чернівецької області

151. Литвинюк Ірина Миколаївна, Апеляційний суд Чернівецької області

152. Міцней Володимир Федорович, Апеляційний суд Чернівецької області

153. Перепелюк Ірина Борисівна, Апеляційний суд Чернівецької області

154. Бечко Євген Миколайович, Апеляційний суд Чернігівської області

155. Горобець Тетяна Володимирівна, Апеляційний суд Чернігівської області

156. Скрипка Анжела Антонівна, Апеляційний суд Чернігівської області

157. Тагієв Садіг Рза огли, Апеляційний суд Чернігівської області

158. Давидовська Тетяна Володимирівна, Артемівський міськрайонний суд Донецької області

159. Конопленко Ольга Сергіївна, Артемівський міськрайонний суд Донецької області

160. Павленко Оксана Миколаївна, Артемівський міськрайонний суд Донецької області

161. Решетняк Ігор Володимирович, Артемівський міськрайонний суд Донецької області

162. Фролова Наталя Миколаївна, Артемівський міськрайонний суд Донецької області

163. Чопик Ольга Петрівна, Артемівський міськрайонний суд Донецької області

164. Шевченко Лілія Володимирівна, Артемівський міськрайонний суд Донецької області

165. Кругова Ольга Миколаївна, Арцизький районний суд Одеської області

166. Бистрова Лілія Олександрівна, Баглійський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

167. Купін Володимир Вікторович, Балаклійський районний суд Харківської області

168. Феленко Юрій Анатолійович, Балаклійський районний суд Харківської області

169. Тітова Тетяна Павлівна, Балтський районний суд Одеської області

170. Питель Олена Віталіївна, Барський районний суд Вінницької області

171. Лобода Наталія Віталіївна, Бахмацький районний суд Чернігівської області

172. Дудар Тетяна Валеріївна, Березанський міський суд Київської області

173. Капшученко Ірина Олексіївна, Березанський міський суд Київської області

174. Римар Ігор Анатолійович, Березівський районний суд Одеської області

175. Орлова Світлана Федорівна, Березнегуватський районний суд Миколаївської області

176. Волошин Роман Романович, Бериславський районний суд Херсонської області

177. Корсаненкова Олена Олександрівна, Бериславський районний суд Херсонської області

178. Рудь Олександр Григорович, Бершадський районний суд Вінницької області

179. Гайда-Герасименко Олена Дмитрівна, Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

180. Загородній Ігор Вікторович, Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

181. Мишко Віталій Володимирович, Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

182. Чебан Наталія Вікторівна, Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

183. Булгакова Ганна Володимирівна, Біловодський районний суд Луганської області

184. Бугрименко Валентин Володимирович, Білозерський районний суд Херсонської області

185. Гавенко Олена Леонідівна, Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

186. Цуранов Андрій Юрійович, Білоцерківський міськрайонний суд Київської області

187. Масло Сергій Павлович, Близнюківський районний суд Харківської області

188. Бондаренко Владислав Вікторович, Бобринецький районний суд Кіровоградської області

189. Булига Наталія Олександрівна, Бобровицький районний суд Чернігівської області

190. Єригіна Інна Михайлівна, Богунський районний суд міста Житомира

191. Зосименко Олександр Миколайович, Богунський районний суд міста Житомира

192. Кузнєцов Дмитро Вікторович, Богунський районний суд міста Житомира

193. Семенцова Людмила Миколаївна, Богунський районний суд міста Житомира

194. Стріжакова Г алина Вікторівна, Богунський районний суд міста Житомира

195. Стрілецька (Комісарчук) Оксана Василівна, Богунський районний суд міста Житомира

196. Сметанюк Володимир Богданович, Болехівський міський суд Івано-Франківської області

197. Ткаченко Дмитро Володимирович, Бориспільський міськрайонний суд Київської області

198. Туманова Катерина Леонідівна, Бориспільський міськрайонний суд Київської області

199. Скарницька Інна Борисівна, Братський районний суд Миколаївської області

200. Петейчук Богдан Михайлович, Бродівський районний суд Львівської області

201. Руденко Владислав Олександрович, Брусилівський районний суд Житомирської області

202. Шурпа Валерій Володимирович, Брянківський міський суд Луганської області

203. Содомора Роман Орестович, Бучацький районний суд Тернопільської області

204. Моцьор Олексій Володимирович, Варвинський районний суд Чернігівської області

205. Савенко Андрій Ігорович, Варвинський районний суд Чернігівської області

206. Філіппов Євген Євгенович, Васильківський районний суд Дніпропетровської області

207. Ячало Юрій Іванович, Великобагачанський районний суд Полтавської області

208. Тарасевич Петро Петрович, Великоберезнянський районний суд Закарпатської області

209. Якішина Олена Миколаївна, Великоновосілківський районний суд Донецької області

210. Сікора Олександр Олександрович, Великоолександрівський районний суд Херсонської області

211. Шевченко Ольга Юріївна, Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області

212. Чаричанський Павло Олексійович, Веселинівський районний суд Миколаївської області

213. Бак Мар'яна Дмитрівна, Виноградівський районний суд Закарпатської області

214. Кашуба Антон Валерійович, Виноградівський районний суд Закарпатської області

215. Данилюк Тетяна Миколаївна, Вільногірський міський суд Дніпропетровської області

216. Ілюшик Інна Анатоліївна, Вільногірський міський суд Дніпропетровської області

217. Галянчук Наталія Миколаївна, Вільнянський районний суд Запорізької області

218. Капітонов Євген Миколайович, Вільнянський районний суд Запорізької області

219. Сорокіна Оксана Олександрівна, Вільшанський районний суд Кіровоградської області

220. Бар'як Анатолій Сергійович, Вінницький міський суд Вінницької області

221. Волошин Сергій Васильович, Вінницький міський суд Вінницької області

222. Гриневич Володимир Станіславович, Вінницький міський суд Вінницької області

223. Гуменюк Костянтин Петрович, Вінницький міський суд Вінницької області

224. Жмудь Олександр Олексійович, Вінницький міський суд Вінницької області

225. Курбатова Ірина Леонідівна, Вінницький міський суд Вінницької області

226. Бошкова Юлія Миколаївна, Вінницький окружний адміністративний суд

227. Заброцька Людмила Олександрівна, Вінницький окружний адміністративний суд

228. Слободонюк Михайло Васильович, Вінницький окружний адміністративний суд

229. Карпінська Юлія Федорівна, Вінницький районний суд Вінницької області

230. Домарєва Наталія Володимирівна, Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

231. Зубар Наталія Борисівна, Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

232. Вайновська Олена Євгенівна, Володарський районний суд Донецької області

233. Сокол Федір Григорійович, Врадіївський районний суд Миколаївської області

234. Горошко Анатолій Миколайович, Гадяцький районний суд Полтавської області

235. Прокоп'єва Юлія Борисівна, Гадяцький районний суд Полтавської області

236. Капуш Іван Сергійович, Гайсинський районний суд Вінницької області

237. Гаполяк Тарас Володимирович, Галицький районний суд Івано-Франківської області

238. Государський Андрій Валентинович, Галицький районний суд міста Львова

239. Зубачик Наталія Богданівна, Галицький районний суд міста Львова

240. Котельва Катерина Олександрівна, Галицький районний суд міста Львова

241. Лялюк Євген Дмитрович, Галицький районний суд міста Львова

242. Мисько Христина Мирославівна, Галицький районний суд міста Львова

243. Шарко Наталія Анатоліївна, Генічеський районний суд Херсонської області

244. Костишин Надія Ярославівна, Герцаївський районний суд Чернівецької області

245. Коцюбинська (Кухар) Юлія Дмитрівна, Гірницький районний суд міста Макіївки Донецької області

246. Цуркан Віталій Васильович, Глибоцький районний суд Чернівецької області

247. Колодяжний Андрій Олександрович, Глухівський міськрайонний суд Сумської області

248. Третьякова Ірина Володимирівна, Голопристанський районний суд Херсонської області

249. Дідик Микола Володимирович, Голосіївський районний суд міста Києва

250. Дмитрук Наталія Юріївна, Голосіївський районний суд міста Києва

251. Ладиченко Сергій Володимирович, Голосіївський районний суд міста Києва

252. Плахотнюк Катерина Григорівна, Голосіївський районний суд міста Києва

253. Рудик Іларіон Валерійович, Голосіївський районний суд міста Києва

254. Чередніченко Наталія Петрівна, Голосіївський районний суд міста Києва

255. Шевченко Тетяна Миколаївна, Голосіївський районний суд міста Києва

256. Шумило Олександр Миколайович, Горностаївський районний суд Херсонської області

257. Федів Лідія Миколаївна, Городенківський районний суд Івано-Франківської області

258. Ференц Ольга Ігорівна, Городоцький районний суд Львівської області

259. Пукас Антон Юрійович, Господарський суд Автономної Республіки Крим

260. Міліціанов Роман Валерійович, Господарський суд Вінницької області

261. Вороняк Андрій Сергійович, Господарський суд Волинської області

262. Гарбар Ігор Олексійович, Господарський суд Волинської області

263. Ніколенко Михайло Олександрович, Господарський суд Д ніпропетровської області

264. Золотарьова Яна Сергіївна, Господарський суд Дніпропетровської області

265. Колісник Іван Іванович, Господарський суд Дніпропетровської області

266. Крижний Олександр Миколайович, Господарський суд Дніпропетровської області

267. Мартинюк Сергій Віталійович, Господарський суд Дніпропетровської області

268. Фещенко Юлія Віталіївна, Господарський суд Дніпропетровської області

269. Ярошенко Вікторія Ігорівна, Господарський суд Дніпропетровської області

270. Говорун Олександр Володимирович, Господарський суд Донецької області

271. Кротінова Олена Вікторівна, Господарський суд Донецької області

272. Кучерява Оксана Олександрівна, Господарський суд Донецької області

273. Левшина Яна Олександрівна, Господарський суд Донецької області

274. Малікова Елеонора Ігорівна, Господарський суд Донецької області

275. Мельниченко Юлія Станіславівна, Господарський суд Донецької області

276. Ніколаєва Лариса Вікторівна, Господарський суд Донецької області

277. Овчаренко Галина Володимирівна, Господарський суд Донецької області

278. Паляниця Юлія Олександрівна, Господарський суд Донецької області

279. Філімонова Олена Юріївна, Господарський суд Донецької області

280. Хабарова (Сажнева) Марія Володимирівна, Господарський суд Донецької області

281. Харакоз Костянтин Сергійович, Господарський суд Донецької області

282. Омельян Олексій Сергійович, Господарський суд Житомирської області

283. Андрейчук Любомир Вікторович, Господарський суд Закарпатської області

284. Давиденко Ірина Вікторівна, Господарський суд Запорізької області

285. Смірнов Олександр Геннадійович, Господарський суд Запорізької області

286. Сушко Лариса Миколаївна, Господарський суд Запорізької області

287. Топчій Олена Анатоліївна, Господарський суд Запорізької області

288. Колесник Роман Миколайович, Господарський суд Київської області

289. Глушков Максим Сергійович, Господарський суд Кіровоградської області

290. Вінніков Сергій Валерійович, Господарський суд Луганської області

291. Драгнєвіч Олена Володимирівна, Господарський суд Луганської області

292. Іванов Антон Володимирович, Господарський суд Луганської області

293. Марченко Юлія Іванівна, Господарський суд Луганської області

294. Масловський Сергій Володимирович, Господарський суд Луганської області

295. Смола Сергій Васильович, Господарський суд Луганської області

296. Блавацька-Калінська Ольга Михайлівна, Господарський суд Львівської області

297. Галамай Олеся Зеновіївна, Господарський суд Львівської області

298. Горецька Зоряна Володимирівна, Господарський суд Львівської області

299. Долінська Оксана Зеновіївна, Господарський суд Львівської області

300. Кидисюк Роман Анатолійович, Господарський суд Львівської області

301. Коссак Степан Михайлович, Господарський суд Львівської області

302. Крупник Роман Володимирович, Господарський суд Львівської області

303. Петрашко Мирослав Михайлович, Господарський суд Львівської області

304. Трускавецький Василь Петрович, Господарський суд Львівської області

305. Щигельська Олена Ігорівна, Господарський суд Львівської області

306. Яворський Богдан Іванович, Господарський суд Львівської області

307. Корицька Вікторія Олександрівна, Господарський суд Миколаївської області

308. Олейняш Еліна Михайлівна, Господарський суд Миколаївської області

309. Демидов Владислав Олександрович, Господарський суд міста Києва

310. Карабань Яна Анатоліївна, Господарський суд міста Києва

311. Комарова Олена Сергіївна, Господарський суд міста Києва

312. Лиськов Максим Олександрович, Господарський суд міста Києва

313. Маринченко Ярослав Вікторович, Господарський суд міста Києва

314. Марченко Оксана Володимирівна, Господарський суд міста Києва

315. Отрош Інна Михайлівна, Господарський суд міста Києва

316. Плотницька Наталя Борисівна, Господарський суд міста Києва

317. Селівон Артем Миколайович, Господарський суд міста Києва

318. Стасюк Сергій Васильович, Господарський суд міста Києва

319. Турчин Сергій Олександрович, Господарський суд міста Києва

320. Цюкало Юрій Вікторович, Господарський суд міста Києва

321. Грицай Оксана Сергіївна, Господарський суд міста Севастополя

322. Бездоля (Бритавська) Юлія Сергіївна, Господарський суд Одеської області

323. Бездоля Дмитро Олександрович, Господарський суд Одеської області

324. Зайцев Юрій Олексійович, Господарський суд Одеської області

325. Мацко Оксана Сергіївна, Господарський суд Полтавської області

326. Погрібна Світлана Василівна, Господарський суд Полтавської області

327. Сірош Дмитро Миколайович, Господарський суд Полтавської області

328. Політика Наталія Адамівна, Господарський суд Рівненської області

329. Джепа Юлія Артурівна, Господарський суд Сумської області

330. Жерьобкіна Євгенія Анатоліївна, Господарський суд Сумської області

331. Яковенко Василь Володимирович, Господарський суд Сумської області

332. Боровець Ярослав Ярославович, Господарський суд Тернопільсокї області

333. Байбак Олег Іванович, Господарський суд Харківської області

334. Нікітенко Сергій Валерійович, Господарський суд Херсонської області

335. Соловйов Кирило Володимирович, Господарський суд Херсонської області

336. Ярошенко Вікторія Петрівна, Господарський суд Херсонської області

337. Заярнюк Іван Володимирович, Господарський суд Хмельницької області

338. Кочергіна Валентина Олександрівна, Господарський суд Хмельницької області

339. Субботіна Людмила Олександрівна, Господарський суд Хмельницької області

340. Яроцький Андрій Миколайович, Господарський суд Хмельницької області

341. Моцьор Василь Володимирович, Господарський суд Чернігівської області

342. Шморгун Вячеслав Віталійович, Господарський суд Чернігівської області

343. Федорак Леся Миколаївна, Гребінківський районний суд Полтавської області

344. Романько Оксана Олександрівна, Гуляйпільський районний суд Запорізької області

345. Телегуз Світлана Миколаївна, Гуляйпільський районний суд Запорізької області

346. Домарєв Олександр Вікторович, Дарницький районний суд міста Києва

347. Коляденко Поліна Леонідівна, Дарницький районний суд міста Києва

348. Комаревцева Людмила Володимирівна, Дарницький районний суд міста Києва

349. Трусова Тамара Олександрівна, Дарницький районний суд міста Києва

350. Шклянка Марія Петрівна, Дарницький районний суд міста Києва

351. Бунін Євген Олександрович, Дворічанський районний суд Харківської області

352. Мельник Дмитро Васильович, Демидівський районний суд Рівненської області

353. Овсянніков Владислав Сергійович, Дергачівський районний суд Харківської області

354. Бабайлова Лариса Михайлівна, Деснянський районний суд міста Києва

355. Вінтоняк Роман Ярославович, Деснянський районний суд міста Києва

356. Галась Ірина Анатоліївна, Деснянський районний суд міста Києва

357. Грегуль Олег Васильович, Деснянський районний суд міста Києва

358. Журавська Олена Василівна, Деснянський районний суд міста Києва

359. Клочко Інна Василівна, Деснянський районний суд міста Києва

360. Лісовська Олена Володимирівна, Деснянський районний суд міста Києва

361. Панченко Оксана Миколаївна, Деснянський районний суд міста Києва

362. Саламон Ольга Броніславівна, Деснянський районний суд міста Києва

363. Таран Наталія Григорівна, Деснянський районний суд міста Києва

364. Рощина Тетяна Сергіївна, Деснянський районний суд міста Чернігова

365. Супрун Олександр Петрович, Деснянський районний суд міста Чернігова

366. Геря Олександр Геннадійович, Дзержинський міський суд Донецької області

367. Скотар Роман Євгенович, Дзержинський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

368. Чайкіна Ольга Володимирівна, Дзержинський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

369. Рибальченко Людмила Миколаївна, Дзержинський районний суд міста Харкова

370. Цвіра Діана Миколаївна, Дзержинський районний суд міста Харкова

371. Салькова Віра Сергіївна, Димитровський міський суд Донецької області

372. Замкова Яна Василівна, Дніпровський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

373. Решетник (Єгупова) Тетяна Олександрівна, Дніпровський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

374. Арапіна Наталія Євгеніївна, Дніпровський районний суд міста Києва

375. Астахова Олександра Олександрівна, Дніпровський районний суд міста Києва

376. Бірса Оксана Володимирівна, Дніпровський районний суд міста Києва

377. Гончарук Віктор Петрович, Дніпровський районний суд міста Києва

378. Іваніна Юлія Вікторівна, Дніпровський районний суд міста Києва

379. Курило Андрій Віталійович, Дніпровський районний суд міста Києва

380. Ластовка Неля Дмитрівна, Дніпровський районний суд міста Києва

381. Мельниченко (Колесник) Людмила Анатоліївна, Дніпровський районний суд міста Києва

382. Савлук Тетяна Василівна, Дніпровський районний суд міста Києва

383. Сазонова Марія Георгіївна, Дніпровський районний суд міста Києва

384. Федосеев Сергій Володимирович, Дніпровський районний суд міста Києва

385. Яровенко Наталія Олегівна, Дніпровський районний суд міста Києва

386. Бишевська Наталя Анатоліївна, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

387. Богданенко Ігор Юрійович, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

388. Добродняк Ірина Юріївна, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

389. Коршун Анатолій Олександрович, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

390. Круговий Олексій Олександрович, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

391. Олефіренко Наталія Анатоліївна, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

392. Прокопчук Тамара Степанівна, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

393. Уханенко Сергій Анатолійович, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

394. Щербак Андрій Анатолійович, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

395. Антонік Сергій Георгійович, Дніпропетровський апеляційний господарський суд

396. Науменко Іван Мефодійович, Дніпропетровський апеляційний господарський суд

397. Пархоменко Наталія Володимирівна, Дніпропетровський апеляційний господарський суд

398. Сизько Ірина Анатоліївна, Дніпропетровський апеляційний господарський суд

399. Чимбар Любов Олексіївна, Дніпропетровський апеляційний господарський суд

400. Чус Оксана Володимирівна, Дніпропетровський апеляційний господарський суд

401. Степаненко Вячеслав Віталійович, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

402. Турова Олена Михайлівна, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

403. Царікова Олена Василівна, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

404. Борисов Сергій Анатолійович, Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

405. Воздвиженський Олександр Леонідович, Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

406. Майстер Ігор Полікарпович, Добровеличківський районний суд Кіровоградської області

407. Корнеева Владлена Вікторівна, Добропільський міськрайонний суд Донецької області

408. Притуляк Сергій Анатолійович, Добропільський міськрайонний суд Донецької області

409. Хоменко Дмитро Євгенович, Добропільський міськрайонний суд Донецької області

410. Баранський Дмитро Миколайович, Долинський районний суд Кіровоградської області

411. Казначеев Едуард Геннадійович, Донецький апеляційний адміністративний суд

412. Будко Наталя Владиславівна, Донецький апеляційний господарський суд

413. Дучал Наталя Миколаївна, Донецький апеляційний господарський суд

414. Зубченко Інна Володимирівна, Донецький апеляційний господарський суд

415. Мартюхіна Наталя Олександрівна, Донецький апеляційний господарський суд

416. Марченко Оксана Анатоліївна, Донецький апеляційний господарський суд

417. Москальова Ірина Василівна, Донецький апеляційний господарський суд

418. Попков Денис Олександрович, Донецький апеляційний господарський суд

419. Радіонова Олена Олександрівна, Донецький апеляційний господарський суд

420. Склярук Ольга Ігорівна, Донецький апеляційний господарський суд

421. Стара Елла Валеріївна, Донецький апеляційний господарський суд

422. Стойка Оксана Володимирівна, Донецький апеляційний господарський суд

423. Теза Таісія Дмитрівна, Донецький апеляційний господарський суд

424. Чернота Людмила Федорівна, Донецький апеляційний господарський суд

425. Аляб'єв Ігор Геннадійович, Донецький окружний адміністративний суд

426. Арестова Людмила Валеріївна, Донецький окружний адміністративний суд

427. Бабіч Станіслав Ігорович, Донецький окружний адміністративний суд

428. Волгіна Наталя Петрівна, Донецький окружний адміністративний суд

429. Голошивець Іван Олександрович, Донецький окружний адміністративний суд

430. Кравченко Тетяна Олександрівна, Донецький окружний адміністративний суд

431. Куденков Кирило Олегович, Донецький окружний адміністративний суд

432. Льговська Юлія Михайлівна, Донецький окружний адміністративний суд

433. Молочна Ірина Сергіївна, Донецький окружний адміністративний суд

434. Старосуд Ірина Миколаївна, Донецький окружний адміністративний суд

435. Троянова Олена Вікторівна, Донецький окружний адміністративний суд

436. Халатова (Ткаченко) Тетяна Степанівна, Донецький окружний адміністративний суд

437. Шувалова Тетяна Олександрівна, Донецький окружний адміністративний суд

438. Коваль Роман Григорович, Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області

439. Нагірна Олеся Богданівна, Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області

440. Рагозіна Світлана Олегівна, Дружківський міський суд Донецької області

441. Оборонова Ірина Володимирівна, Дубровицький районний суд Рівненської області

442. Вільямовська Надія Олегівна, Енергодарський міський суд Запорізької області

443. Капустинський Максим Вікторович, Енергодарський міський суд Запорізької області

444. Іваненко Тетяна Володимирівна, Житомирський апеляційний адміністративний суд

445. Капустинський Михайло Михайлович, Житомирський апеляційний адміністративний суд

446. Кузьменко Любов Василівна, Житомирський апеляційний адміністративний суд

447. Франовська Катерина Сергіївна, Житомирський апеляційний адміністративний суд

448. Гурій Дмитро Миколайович, Житомирський окружний адміністративний суд

449. Шимонович Роман Миколайович, Житомирський окружний адміністративний суд

450. Шуляк Любов Анатоліївна, Житомирський окружний адміністративний суд

451. Буткевич Максим Іванович, Житомирський районний суд Житомирської області

452. Дубовік Ольга Миколаївна, Житомирський районний суд Житомирської області

453. Оприск Зорян Леонович, Жовківський районний суд Львівської області

454. Саукова Ангеліна Анатоліївна, Жовтневий районний суд Миколаївської області

455. Демидова Світлана Олександрівна, Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

456. Наумова (Чекайлова) Ольга Сергіївна, Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

457. Ополинська Інна Г еоргіївна, Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

458. Ходаківський Максим Петрович, Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

459. Дехта Ростислав Володимирович, Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

460. Зімін Михайло Володимирович, Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

461. Колочко Оксана Володимирівна, Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

462. Чайкін Ігор Борисович, Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

463. Ікорська Єлізавета Сергіївна, Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області

464. Скрипниченко Тетяна Іванівна, Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області

465. Томілін Олексій Миколайович, Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області

466. Хараджа Наталя Вікторівна, Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області

467. Курило Володимир Олександрович, Жовтневий районний суд міста Харкова

468. Волчек Наталя Юріївна, Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області

469. Крамар Олена Миколаївна, Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області

470. Шарко Тамара Євгеніївна, Заводський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

471. Безлер Лариса Вікторівна, Заводський районний суд міста Запоріжжя

472. Ретинська Юлія Ігорівна, Заводський районний суд міста Запоріжжя

473. Шалпегіна Ольга Леонідівна, Заводський районний суд міста Запоріжжя

474. Карташева Тетяна Анатоліївна, Заводський районний суд міста Миколаєва

475. Нікітін Дмитро Геннадійович, Заводський районний суд міста Миколаєва

476. Темнікова Альона Олександрівна, Заводський районний суд міста Миколаєва

477. Кирилюк Андрій Ігорович, Залізничний районний суд міста Львова

478. Колодяжний Сергій Юрійович, Залізничний районний суд міста Львова

479. Постигач Олеся Богданівна, Залізничний районний суд міста Львова

480. Торська Ірина Василівна, Заліщицький районний суд Тернопільської області

481. Семененко Марина Олександрівна, Запорізький окружний адміністративний суд

482. Сакоян Дмитро Іванович, Запорізький районний суд Запорізької області

483. Світличний Роман Вадимович, Зарічненський районний суд Рівненської області

484. Снітчук Руслана Михайлівна, Зарічненський районний суд Рівненської області

485. Огієнко Дмитро Валерійович, Зачепилівський районний суд Харківської області

486. Кравченко (Нестерук) Тетяна Миколаївна, Звенигородський районний суд Черкаської області

487. Сакун Дар'я Ігорівна, Звенигородський районний суд Черкаської області

488. Кучерява Ліна Миколаївна, Згурівський районний суд Київської області

489. Ковалик Юрій Анатолійович, Здолбунівський районний суд Рівненської області

490. Берднікова Г алина Володимирівна, Знам'янський міськрайонний суд Кіровоградської області

491. Богданова Олена Едуардівна, Знам'янський міськрайонний суд Кіровоградської області

492. Степченко Михайло Юрійович, Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області

493. Сивак Володимир Миколайович, Золочівський районний суд Львівської області

494. Кравчук Олександр Олександрович, Іванівський районний суд Одеської області

495. Гончарук Олексій Петрович, Іванківський районний суд Київської області

496. Корчков Анатолій Анатолійович, Іванківський районний суд Київської області

497. Ткаченко Юрій Вячеславович, Іванківський районний суд Київської області

498. Боршовський Тарас Іванович, Івано-Франківський окружний адміністративний суд

499. Микитин Надія Михайлівна, Івано-Франківський окружний адміністративний суд

500. Адамов Асен Семенович, Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

501. Бальжик Олена Іванівна, Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

502. Смокіна Галина Іванівна, Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

503. Яковенко Іван Іванович, Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

504. Гуренко Максим Олександрович, Ізюмський міськрайонний суд Харківської області

505. Одарюк Михайло Павлович, Ізюмський міськрайонний суд Харківської області

506. Шелюховський Микола Вікторович, Іллінецький районний суд Вінницької області

507. Кузнецов Дмитро Володимирович, Іллічівський районний суд міста Маріуполя Донецької області

508. Хараджа Ольга Олександрівна, Іллічівський районний суд міста Маріуполя Донецької області

509. Мазуренко Вячеслав Вадимович, Інгулецький районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

510. Беседа Ганна Вікторівна, Індустріальний районний суд міста Дніпропетровська

511. Волошин Євген Валерійович, Індустріальний районний суд міста Дніпропетровська

512. Марченко Наталія Юріївна, Індустріальний районний суд міста Дніпропетровська

513. Мачуський Олег Миколайович, Індустріальний районний суд міста Дніпропетровська

514. Шклярук Денис Сергійович, Індустріальний районний суд міста Дніпропетровська

515. Кухленко Дмитро Сергійович, Ірпінський міський суд Київської області

516. Чернов Дмитро Євгенович, Ірпінський міський суд Київської області

517. Пітерських Маріанна Олександрівна, Іршавський районний суд Закарпатської області

518. Сухарник Ірина Ігорівна, Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області

519. Барабані Катерина Анатоліївна, Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

520. Кузняк-Годлевська Елеонора Віталіївна, Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

521. Стельмах Діна Вікторівна, Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

522. Котормус Тарас Ігорович, Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

523. Шкреба Владлен Вікторович, Кам'янський районний суд Черкаської області

524. Батовріна Ірина Г еннадіївна, Каховський міськрайонний суд Херсонської області

525. Под’ячева Інна Дмитрівна, Каховський міськрайонний суд Херсонської області

526. Рахімова Олена Вікторівна, Каховський міськрайонний суд Херсонської області

527. Гришко Олександр Миколайович, Києво-Святошинський районний суд Київської області

528. Дудін Сергій Олександрович, Київський окружний адміністративний суд

529. Прохоров Павло Анатолійович, Київський районний суд міста Одеси

530. Лях Михайло Юрійович, Київський районний суд міста Харкова

531. Якуша Наталія Вікторівна, Київський районний суд міста Харкова

532. Жук Руслан Вячеславович, Кіровоградський окружний адміністративний суд

533. Кравчук Ольга Володимирівна, Кіровоградський окружний адміністративний суд

534. Момонт Галина Митрофанівна, Кіровоградський окружний адміністративний суд

535. Герасимчук Тетяна Миколаївна, Кіровський міський суд Луганської області

536. Єдаменко Сергій Володимирович, Кіровський районний суд міста Дніпропетровська

537. Колесніченко Олександра Вікторівна, Кіровський районний суд міста Дніпропетровська

538. Борєйко Олена Миколаївна, Кіровський районний суд міста Донецька

539. Митрофанова Алеся Олексіївна, Кіровський районний суд міста Донецька

540. Кулінка Людмила Дмигріївна, Кіровський районний суд міста Кіровограда

541. Самойленко Дмитро Олександрович, Кіровський районний суд міста Кіровограда

542. Мінів Ольга Ігорівна, Кіцманський районний суд Чернівецької області

543. Гордійчук Іванна Вікторівна, Ковельський міськрайонний суд Волинської області

544. Денисюк Тетяна Валеріївна, Ковельський міськрайонний суд Волинської області

545. Зорік Микола Володимирович, Ковпаківський районний суд міста Суми

546. Косолап Марина Миколаївна, Ковпаківський районний суд міста Суми

547. Анохін Андрій Миколайович, Козелецький районний суд Чернігівської області

548. Бузунко Олена Анатоліївна, Козелецький районний суд Чернігівської області

549. Лизенко Андрій Вікторович, Козельщинський районний суд Полтавської області

550. Скляренко Михайло Олексійович, Коломацький районний суд Харківської області

551. Бирич Наталія Володимирівна, Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

552. Васильковський Віктор Володимирович, Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

553. Калинюк Олександр Петрович, Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

554. Онупко Марина Юріївна, Комінтернівський районний суд міста Харкова

555. Ященко Світлана Олександрівна, Комінтернівський районний суд міста Харкова

556. Ревякіна Оксана Володимирівна, Компаніївський районний суд Кіровоградської області

557. Червонописький Вадим Сергійович, Компаніївський районний суд Кіровоградської області

558. Солоха Олег Володимирович, Комсомольський міський суд Полтавської області

559. Тучков Сергій Сергійович, Комунарський районний суд міста Запоріжжя

560. Коротков Тімур Вікторович, Корабельний районний суд міста Миколаєва

561. Федорченко Андрій Андрійович, Корабельний районний суд міста Миколаєва

562. Кулик Євген Володимирович, Корецький районний суд Рівненської області

563. Сірак Дмитро Юрійович, Корецький районний суд Рівненської області

564. Адамович Олександр Йосипович, Корольовський районний суд міста Житомира

565. Анциборенко Ніна Миколаївна, Корольовський районний суд міста Житомира

566. Скрипка Олександр Володимирович, Корольовський районний суд міста Житомира

567. Шалота Костянтин Валерійович, Корольовський районний суд міста Житомира

568. Снігір Віта Михайлівна, Коростенський міськрайонний суд Житомирської області

569. Карапута (Синько) Олена Олександрівна, Корюківський районний суд Чернігівської області

570. Мартишева Тетяна Олександрівна, Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області

571. Мальцев Сергій Олексійович, Котелевський районний суд Полтавської області

572. Михальченко Анастасія Олександрівна, Краматорський міський суд Донецької області

573. Фоміна Юлія Володимирівна, Краматорський міський суд Донецької області

574. Юр'єва (Залізняк) Катерина Сергіївна, Краматорський міський суд Донецької області

575. Данилів Софія Вікторівна, Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

576. Хмельова Світлана Миколаївна, Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

577. Мащук Віталій Юрійович, Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська

578. Тітова Інна Вадимівна, Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська

579. Черкез Дмитро Леонідович, Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська

580. Юшков Михайло Михайлович, Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська

581. Константинов Дмитро Сергійович, Красноградський районний суд Харківської області

582. Горобець Віталій Олександрович, Краснодонський міськрайонний суд Луганської області

583. Шамардіна Марина Олександрівна, Краснодонський міськрайонний суд Луганської області

584. Остапов Максим Олексійович, Краснокутський районний суд Харківської області

585. Бєлоусов Артур Євгенович, Краснолиманський міський суд Донецької області

586. Бікезіна Олена Василівна, Краснолиманський міський суд Донецької області

587. Мірошниченко Олександр Володимирович, Краснолиманський міський суд Донецької області

588. Бурдинюк Олена Сергіївна, Красноокнянський районний суд Одеської області

589. Коваль Наталя Володимирівна, Криворізький районний суд Дніпропетровської області

590. Мурашова Наталя Валентинівна, Крюківський районний суд міста Кременчука Полтавської області

591. Солодовніков Роман Сергійович, Куйбишевський районний суд Запорізької області

592. Волошина Тетяна Вікторівна, Ладижинський міський суд Вінницької області

593. Корнієнко Олександр Миколайович, Ладижинський міський суд Вінницької області

594. Костів Ліля Іванівна, Лановецький районний суд Тернопільської області

595. Нижний Андрій Валерійович, Ленінський районний суд міста Д ніпропетровська

596. Таус Максим Марович, Ленінський районний суд міста Дніпропетровська

597. Добрєв Микола Васильович, Ленінський районний суд міста Запоріжжя

598. Ісаков Дмитро Олександрович, Ленінський районний суд міста Запоріжжя

599. Лук'янова Олена Вікторівна, Ленінський районний суд міста Кіровограда

600. Майданніков Олексій Іванович, Ленінський районний суд міста Кіровограда

601. Плохотніченко Леонід Іванович, Ленінський районний суд міста Кіровограда

602. Губницький Дмитро Григорович, Ленінський районний суд міста Миколаєва

603. Кирильчук Олег Ігорович, Ленінський районний суд міста Миколаєва

604. Кокорєв Вячеслав Валентинович, Ленінський районний суд міста Миколаєва

605. Коновець Миколай Сергійович, Ленінський районний суд міста Миколаєва

606. Чистик Ірина Олегівна, Ленінський районний суд міста Полтави

607. Ходоровський Ігор Богданович, Летичівський районний суд Хмельницької області

608. Стадник Сергій Іванович, Липовецький районний суд Вінницької області

609. Кузьмінський Олександр Валерійович, Липоводолинський районний суд Сумської області

610. Сізов Дмитро Володимирович, Липоводолинський районний суд Сумської області

611. Калмикова Юлія Олександрівна, Лисичанський міський суд Луганської області

612. Старікова Марина Михайлівна, Лисичанський міський суд Луганської області

613. Пічкур Сергій Дмитрович, Лисянський районний суд Черкаської області

614. Головатий Роман Ярославович, Личаківський районний суд міста Львова

615. Грицко Роман Романович, Личаківський районний суд міста Львова

616. Гопкін Павло Валерійович, Літинський районний суд Вінницької області

617. Попов Олексій Григорович, Лозівський міськрайонний суд Харківської області

618. Даценко Василь Миколайович, Лубенський міськрайонний суд Полтавської області

619. Жуковська (Кічата) Олександра Юріївна, Лубенський міськрайонний суд Рівненської області

620. Шпенова Поліна Юріївна, Луганський окружний адміністративний суд

621. Денисюк Ілона Іванівна, Луганський районний суд Житомирської області

622. Гринь Олександр Миколайович, Луцький міськрайонний суд Волинської області

623. Подзіров Андрій Олегович, Луцький міськрайонний суд Волинської області

624. Покидюк Вячеслав Миколайович, Луцький міськрайонний суд Волинської області

625. Ясельський Ігор Віталійович, Луцький міськрайонний суд Волинської області

626. Багрій Василь Миколайович, Львівський апеляційний адміністративний суд

627. Богаченко Сергій Іванович, Львівський апеляційний адміністративний суд

628. Большакова Олена Олегівна, Львівський апеляційний адміністративний суд

629. Довгополов Олександр Михайлович, Львівський апеляційний адміністративний суд

630. Костів Михайло Васильович, Львівський апеляційний адміністративний суд

631. Кушнерик Мар'ян Петрович, Львівський апеляційний адміністративний суд

632. Макарик Володимир Ярославович, Львівський апеляційний адміністративний суд

633. Ніколін Володимир Володимирович, Львівський апеляційний адміністративний суд

634. Обрізко Ігор Михайлович, Львівський апеляційний адміністративний суд

635. Пліш Михайло Антонович, Львівський апеляційний адміністративний суд

636. Попко Ярослав Степанович, Львівський апеляційний адміністративний суд

637. Рибачук Андрій Іванович, Львівський апеляційний адміністративний суд

638. Сапіга Віталій Петрович, Львівський апеляційний адміністративний суд

639. Сеник Роман Петрович, Львівський апеляційний адміністративний суд

640. Старунський Дмитро Миколайович, Львівський апеляційний адміністративний суд

641. Улицький Василь Зіновійович, Львівський апеляційний адміністративний суд

642. Яворський Іван Олександрович, Львівський апеляційний адміністративний суд

643. Бойко Світлана Михайлівна, Львівський апеляційний господарський суд

644. Бонк Тетяна Богданівна, Львівський апеляційний господарський суд

645. Галушко Наталія Анатоліївна, Львівський апеляційний господарський суд

646. Давид Леся Львівна, Львівський апеляційний господарський суд

647. Данко Леся Семенівна, Львівський апеляційний господарський суд

648. Дубник Оксана Петрівна, Львівський апеляційний господарський суд

649. Желік Максим Борисович, Львівський апеляційний господарський суд

650. Зварич Оксана Володимирівна, Львівський апеляційний господарський суд

651. Кордюк Галина Тарасівна, Львівський апеляційний господарський суд

652. Костів Тетяна Сергіївна, Львівський апеляційний господарський суд

653. Кравчук Наталія Миронівна, Львівський апеляційний господарський суд

654. Малех Ірина Богданівна, Львівський апеляційний господарський суд

655. Марко Роман Іванович, Львівський апеляційний господарський суд

656. Матущак Олег Іванович, Львівський апеляційний господарський суд

657. Мирутенко Олександр Леонтійович, Львівський апеляційний господарський суд

658. Орищин Ганна Василівна, Львівський апеляційний господарський суд

659. Плотніцький Борис Дмитрович, Львівський апеляційний господарський суд

660. Скрипчук Оксана Степанівна, Львівський апеляційний господарський суд

661. Хабіб Марія Іванівна, Львівський апеляційний господарський суд

662. Юрченко Ярослав Олександрович, Львівський апеляційний господарський суд

663. Якімець Ганна Григорівна, Львівський апеляційний господарський суд

664. Братичак Уляна Володимирівна, Львівський окружний адміністративний суд

665. Грень Наталія Михайлівна, Львівський окружний адміністративний суд

666. Кедик Марія Василівна, Львівський окружний адміністративний суд

667. Клименко Оксана Миколаївна, Львівський окружний адміністративний суд

668. Кравців Олег Романович, Львівський окружний адміністративний суд

669. Кузан Ростислав Ігорович, Львівський окружний адміністративний суд

670. Сасевич Олександр Михайлович, Львівський окружний адміністративний суд

671. Сидор Наталія Теодозіївна, Львівський окружний адміністративний суд

672. Вальчук Валерій Вікторович, Любарський районний суд Житомирської області

673. Гайдук Алла Леонтіївна, Любомльський районний суд Волинської області

674. Павлусь Олег Сергійович, Любомльський районний суд Волинської області

675. Леонов Олександр Степанович, Малиновський районний суд міста Одеси

676. Мурзенко Максим Володимирович, Малиновський районний суд міста Одеси

677. Саланда Ольга Мирославівна, Малинський районний суд Житомирської області

678. Кратко Дмитро Михайлович, Маловисківський районний суд Кіровоградської області

679. Ониско Руслан Вікторович, Маневицький районний суд Волинської області

680. Бугрим Артем Миколайович, Мар’їнський районний суд Донецької області

681. Беспальок Оксана Андріївна, Марганецький міський суд Дніпропетровської області

682. Нанічкіна Наталя Миколаївна, Марганецький міський суд Дніпропетровської області

683. Шкиря Віра Миколаївна, Марківський районний суд Луганської області

684. Гончаренко Олексій Олександрович, Межівський районний суд Дніпропетровської області

685. Дараган (Шамота) Лілія Валеріївна, Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області

686. Пономаренко Людмила Ервантівна, Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області

687. Сметаніна (Фєдєчкіна) Аліна Валеріївна, Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області

688. Лебедева Ганна Володимирівна, Миколаївський окружний адміністративний суд

689. Марич Євген Васильович, Миколаївський окружний адміністративний суд

690. Шаронова Наталія Олександрівна, Миколаївський районний суд Миколаївської області

691. Горобець Віталій Леонідович, Миколаївський районний суд Одеської області

692. Гаврищук Андрій Володимирович, Миронівський районний суд Київської області

693. Поліщук Андрій Сергійович, Миронівський районний суд Київської області

694. Олійник Максим Юрійович, Михайлівський районний суд Запорізької області

695. Хомицька Алла Анатоліївна, Млинівський районний суд Рівненської області

696. Крівцов Дмитро Анатолійович, Московський районний суд міста Харкова

697. Мамалуй Марина Вікторівна, Московський районний суд міста Харкова

698. Заболотний Андрій Миколайович, Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

699. Пак Михайло Михайлович, Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

700. Яковенко Наталія Михайлівна, Недригайлівський районний суд Сумської області

701. Сопронюк (Фурсевич) Оксана Володимирівна, Нетішинський міський суд Хмельницької області

702. Разгуляєва Олександра Володимирівна, Нижньосірогозький районний суд Херсонської області

703. Чернушенко Єлізавета Антонівна, Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області

704. Чепурко Владислав Валерійович, Новгород-Сіверський районний суд Чернігівської області

705. Уманська Ольга Вікторівна, Новобузький районний суд Миколаївської області

706. Гончаренко Олександр Володимирович, Нововоронцовський районний суд Херсонської області

707. Помогаєв Андрій Вікторович, Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області

708. Луців Олександра Володимирівна, Новодністровський міський суд Чернівецької області

709. Цицак Вікторія Любомирівна, Новодністровський міський суд Чернівецької області

710. Гасанбеков Сергій Сергійович, Новомиколаївський районний суд Запорізької області

711. Лещенко Олена Василівна, Новомиргородський районний суд Кіровоградської області

712. Березюк Вікторія Володимирівна, Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

713. Дубовенко Ірина Геннадіївна, Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

714. Майна Г анна Євгенівна, Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

715. Мельник Олександр Михайлович, Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

716. Парфьонов Дмитро Олександрович, Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

717. Стеценко Ольга Сергіївна, Новопсковський районний суд Луганської області

718. Гавриленко Тетяна Григорівна, Новосанжарський районний суд Полтавської області

719. Кухарська Наталія Анатоліївна, Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області

720. Шепетько Володимир Іванович, Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області

721. Яцина Олександр Іванович, Новоушицький районний суд Хмельницької області

722. Дев'ятко Владислав Володимирович, Оболонський районний суд міста Києва

723. Луценко Олександр Миколайович, Оболонський районний суд міста Києва

724. Майбоженко Анна Миколаївна, Оболонський районний суд міста Києва

725. Родіонов Сергій Олександрович, Оболонський районний суд міста Києва

726. Тітов Максим Юрійович, Оболонський районний суд міста Києва

727. Шестаковська Людмила Петрівна, Оболонський районний суд міста Києва

728. Болобан Валентин Георгійович, Обухівський районний суд Київської області

729. Висоцька (Науменко) Ганна Володимирівна, Обухівський районний суд Київської області

730. Вачко Вікторія Ігорівна, Овруцький районний суд Житомирської області

731. Бітов Андрій Іванович, Одеський апеляційний адміністративний суд

732. Бойко Андрій Володимирович, Одеський апеляційний адміністративний суд

733. Димерлій Олександр Олександрович, Одеський апеляційний адміністративний суд

734. Домусчі Степан Дмитрович, Одеський апеляційний адміністративний суд

735. Єщенко Олександр Володимирович, Одеський апеляційний адміністративний суд

736. Запорожан Дмитро Валерійович, Одеський апеляційний адміністративний суд

737. Зуєва Лариса Євгенівна, Одеський апеляційний адміністративний суд

738. Коваль Марат Петрович, Одеський апеляційний адміністративний суд

739. Косцова Ірина Петрівна, Одеський апеляційний адміністративний суд

740. Лук'янчук Ольга Вікторівна, Одеський апеляційний адміністративний суд

741. Потапчук Вячеслав Олександрович, Одеський апеляційний адміністративний суд

742. Ступакова Інна Г аврилівна, Одеський апеляційний адміністративний суд

743. Федусик Андрій Григорович, Одеський апеляційний адміністративний суд

744. Шевчук Ольга Анатоліївна, Одеський апеляційний адміністративний суд

745. Шеметенко Людмила Петрівна, Одеський апеляційний адміністративний суд

746. Бєляновський Володимир Віталійович, Одеський апеляційний господарський суд

747. Богацька (Морщагіна) Наталія Станіславівна, Одеський апеляційний господарський суд

748. Будішевська Людмила Олексіївна, Одеський апеляційний господарський суд

749. Величко Тамара Аркадіївна, Одеський апеляційний господарський суд

750. Гладишева Тетяна Яківна, Одеський апеляційний господарський суд

751. Колоколов Сергій Іванович, Одеський апеляційний господарський суд

752. Лашин Владислав Вячеславович, Одеський апеляційний господарський суд

753. Мишкіна Марина Альберті вна, Одеський апеляційний господарський суд

754. Поліщук Людмила Володимирівна, Одеський апеляційний господарський суд

755. Разюк Галина Павлівна, Одеський апеляційний господарський суд

756. Савицький Яків Федорович, Одеський апеляційний господарський суд

757. Туренко Валентина Борисівна, Одеський апеляційний господарський суд

758. Афанасьев Михайло Сергійович, Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

759. Балась Тетяна Павлівна, Окружний адміністративний суд міста Києва

760. Антонов Сергій Володимирович, Октябрський районний суд міста Полтави

761. Шевська Олена Іванівна, Октябрський районний суд міста Полтави

762. Попович Ігор Анатолійович, Олександрівський районний суд Донецької області

763. Бугайченко Тетяна Анатоліївна, Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області

764. Голосеніна Тетяна Василівна, Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області

765. Лях Марина Миколаївна, Онуфріївський районний суд Кіровоградської області

766. Лисак Остап Іванович, Оратівський районний суд Вінницької області

767. Слісарчук Олександр Миколайович, Оратівський районний суд Вінницької області

768. Коваль Андрій Миколайович, Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області

769. Апаллонова Юлія Володимирівна, Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя

770. Бойко Олександр Юрійович, Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя

771. Гашук Катерина Володимирівна, Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя

772. Кравченко Лідія Юріївна, Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя

773. Шалагінова Анастасія Володимирівна, Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя

774. Адамова Тетяна Сергіївна, Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області

775. Козлов Дмитро Олександрович, Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області

776. Копилова Лариса Вікторівна, Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області

777. Міхєєва Інна Миколаївна, Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області

778. Щербіна Артем Валентинович, Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області

779. Гришко Олександр Якович, Оржицький районний суд Полтавської області

780. Мінаєв Михайло Миколайович, Оріхівський районний суд Запорізької області

781. Мовчан Наталя Володимирівна, Охтирський міськрайонний суд Сумської області

782. Олійник (Мірошниченко) Оксана Вікторівна, Охтирський міськрайонний суд Сумської області

783. Салій Ольга Володимирівна, Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області

784. Семенников Олександр Юрійович, П’ятихатський районний суд Дніпропетровської області

785. Фирса (Легкошерст) Юлія Вікторівна, П’ятихатський районний суд Дніпропетровської області

786. Бабій Сергій Олександрович, Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

787. Косюк Анатолій Петрович, Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

788. Фортуна Тетяна Юріївна, Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

789. Хемич Оксана Богданівна, Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

790. Жупанова Олена Олександрівна, Первомайський міськрайонний суд Харківської області

791. Кочнєв Олег Володимирович, Первомайський міськрайонний суд Харківської області

792. Жуков Павло Мирославович, Перевальський районний суд Луганської області

793. Гуняк Олександра Ярославівна, Перемишлянський районний суд Львівської області

794. Савчак Андрій Володимирович, Перемишлянський районний суд Львівської області

795. Демиденко Степан Миколайович, Першотравенський міський суд Дніпропетровської області

796. Піхало Наталя Володимирівна, Першотравневий районний суд міста Чернівці

797. Караул Олексій Анатолійович, Петриківський районний суд Дніпропетровської області

798. Соловйов Іван Миколайович, Петриківський районний суд Дніпропетровської області

799. Больбот Альона Юріївна, Петрівський районний суд Кіровоградської області

800. Танасевич Олена Віталіївна, Печенізький районний суд Харківської області

801. Тимченко Анатолій Миколайович, Печенізький районний суд Харківської області

802. Бусик Олена Леонідівна, Печерський районний суд міста Києва

803. Остапчук Тетяна Володимирівна, Печерський районний суд міста Києва

804. Нагорна Наталія Володимирівна, Пирятинський районний суд Полтавської області

805. Бойко Антон Віталійович, Погребищенський районний суд Вінницької області

806. Ларіонова Наталія Миколаївна, Подільський районний суд міста Києва

807. Канигіна Тетяна Сергіївна, Полтавський окружний адміністративний суд

808. Ясиновський Іван Григорович, Полтавський окружний адміністративний суд

809. Цибізова Стелла Анатоліївна, Полтавський районний суд Полтавської області

810. Зайченко Євгенія Олегівна, Попільнянський районний суд Житомирської області

811. Діденко Євген Володимирович, Приазовський районний суд Запорізької області

812. Дунаев Сергій Олександрович, Придніпровський районний суд міста Черкаси

813. Піковський В'ячеслав Юрійович, Придніпровський районний суд міста Черкаси

814. Коротка Анна Олександрівна, Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області

815. Лещенко (Хливнюк) Алла Миколаївна, Приморський районний суд Запорізької області

816. Бойчук Андрій Юрійович, Приморський районний суд міста Одеси

817. Тарасов Андрій Володимирович, Приморський районний суд міста Одеси

818. Добош Наталія Богданівна, Пустомитівський районний суд Львівської області

819. Сіренко Наталія Станіславівна, Радомишльський районний суд Житомирської області

820. Потапенко Андрій Вікторович, Ржищевський міський суд Київської області

821. Бучинська Галина Богданівна, Рівненський апеляційний господарський суд

822. Грязнов Василь Володимирович, Рівненський апеляційний господарський суд

823. Демидюк Оксана Олександрівна, Рівненський апеляційний господарський суд

824. Дужич Сергій Порфирійович, Рівненський апеляційний господарський суд

825. Коломне Вікторія Вікторівна, Рівненський апеляційний господарський суд

826. Крейбух Олена Геннадіївна, Рівненський апеляційний господарський суд

827. Мамченко Юлія Андріївна, Рівненський апеляційний господарський суд

828. Мельник Олег Володимирович, Рівненський апеляційний господарський суд

829. Миханюк Марія Вікторівна, Рівненський апеляційний господарський суд

830. Олексюк Г анна Євгенівна, Рівненський апеляційний господарський суд

831. Павлюк Ірина Юріївна, Рівненський апеляційний господарський суд

832. Петухов Михайло Георгійович, Рівненський апеляційний господарський суд

833. Саврій Віктор Анатолійович, Рівненський апеляційний господарський суд

834. Савченко Григорій Іванович, Рівненський апеляційний господарський суд

835. Юрчук Михайло Іванович, Рівненський апеляційний господарський суд

836. Берташ (Гудима) Людмила Ігорівна, Рівненський міський суд Рівненської області

837. Бучко Тамара Миколаївна, Рівненський міський суд Рівненської області

838. Першко (Корольова) Олена Олександрівна, Рівненський міський суд Рівненської області

839. Гломб Юрій Олександрович, Рівненський окружний адміністративний суд

840. Нор Уляна Миколаївна, Рівненський окружний адміністративний суд

841. Сало Андрій Богданович, Рівненський окружний адміністративний суд

842. Гладишева Христина Володимирівна, Рівненський районний суд Рівненської області

843. Таргоній Михайло Вячеславович, Рівненський районний суд Рівненської області

844. Фомін Олександр Володимирович, Ровеньківський міський суд Луганської області

845. Рибій Михайло Григорович, Рогатинський районний суд Івано-Франківської області

846. Гринчак Світлана Іванівна, Роздільнянський районний суд Одеської області

847. Євлах Оксана Олексіївна, Роменський міськрайонний суд Сумської області

848. Коваленко Денис Сергійович, Рубіжанський міський суд Луганської області

849. Мирошникова Олена Шаміліївна, Рубіжанський міський суд Луганської області

850. Овчаренко Олена Леонідівна, Рубіжанський міський суд Луганської області

851. Мілінчук Світлана Василівна, Садгірський районний суд міста Чернівці

852. Тріска Андрій Іванович, Садгірський районний суд міста Чернівці

853. Євтушенко Олексій Іванович, Саксаганський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

854. Ковтун Наталія Григорівна, Саксаганський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

855. Хомініч Світлана Володимирівна, Саксаганський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

856. Зимовський Олександр Сергійович, Сахновщинський районний суд Харківської області

857. Василиха Жанна Володимирівна, Свалявський районний суд Закарпатської області

858. Бандура Іван Степанович, Святошинський районний суд міста Києва

859. Величко Тетяна Олександрівна, Святошинський районний суд міста Києва

860. Войтенко (Семаніва) Юлія Вікторівна, Святошинський районний суд міста Києва

861. Дячук Сергій Іванович, Святошинський районний суд міста Києва

862. Миколаєць Іванна Юріївна, Святошинський районний суд міста Києва

863. Оздоба Марина Олексіївна, Святошинський районний суд міста Києва

864. Сенько Микола Федорович, Святошинський районний суд міста Києва

865. Скорій Андрій Володимирович, Святошинський районний суд міста Києва

866. Привалова Анжеліка Вячеславівна, Севастопольський апеляційний адміністративний суд

867. Латинін Олег Анатолійович, Севастопольський апеляційний господарський суд

868. Пирогова Лілія Володимирівна, Селидівський міський суд Донецької області

869. Харченко Віктор Федорович, Семенівський районний суд Полтавської області

870. Баронін Денис Борисович, Сєвєродонецький міський суд Луганської області

871. Макаренко Інна Геннадіївна, Сєвєродонецький міський суд Луганської області

872. Борачок Микола Васильович, Сихівський районний суд міста Львова

873. Горбань Олена Юріївна, Сихівський районний суд міста Львова

874. Дулебко Назарій Ігорович, Сихівський районний суд міста Львова

875. Теслюк Дмитро Юрійович, Сихівський районний суд міста Львова

876. Курницька Вікторія Ярославівна, Сколівський районний суд Львівської області

877. Ясінський Юрій Євгенійович, Сколівський районний суд Львівської області

878. Сегін Ігор Романович, Снятинський районний суд Івано-Франківської області

879. Струс (Струс-Духнич) Тетяна Василівна, Сокальський районний суд Львівської області

880. Ратушенко Олександр Миколайович, Сокирянський районний суд Чернівецької області

881. Унгурян Сергій Володимирович, Сокирянський районний суд Чернівецької області

882. Бобровник Олександр Вікторович, Солом'янський районний суд міста Києва

883. Коробенко Сергій Віталійович, Солом'янський районний суд міста Києва

884. Курова Олена Іванівна, Солом'янський районний суд міста Києва

885. Кушнір Світлана Іванівна, Солом'янський районний суд міста Києва

886. Лазаренко Владлена Володимирівна, Солом'янський районний суд міста Києва

887. Стрельников Олександр Олександрович, Солонянський районний суд Дніпропетровської області

888. Щербина Наталія Олександрівна, Солонянський районний суд Дніпропетровської області

889. Троян Тетяна Євгенівна, Соснівський районний суд міста Черкаси

890. Березка Олександр Миколайович, Старобільський районний суд Луганської області

891. Форощук Олександр Віталійович, Старобільський районний суд Луганської області

892. Хаврона Оксана Йосипівна, Старовижівський районний суд Волинської області

893. Оленіч Юлія Володимирівна, Стахановський міський суд Луганської області

894. Мурманова Інна Миколаївна, Суворовський районний суд міста Одеси

895. Діска Аліна Борисівна, Сумський окружний адміністративний суд

896. Осіпова Олена Олександрівна, Сумський окружний адміністративний суд

897. Савицька Наталія Валентинівна, Сумський окружний адміністративний суд

898. Воронкова Ірина Григорівна, Тальнівський районний суд Черкаської області

899. Дьяченко Дмитро Олександрович, Тальнівський районний суд Черкаської області

900. Козирєв Микола Вікторович, Тарутинський районний суд Одеської області

901. Самойлович Андрій Павлович, Теофіпольський районний суд Хмельницької області

902. Герман Олександр Сергійович, Теплицький районний суд Вінницької області

903. Квятковський Ярослав Анатолійович, Тернівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

904. Воробель Наталія Павлівна, Тернопільский міськрайонний суд Тернопільської області

905. Грицай Катерина Миколаївна, Тернопільский міськрайонний суд Тернопільської області

906. Мостецька Анна Андріївна, Тернопільский міськрайонний суд Тернопільської області

907. Позняк Василь Михайлович, Тернопільский міськрайонний суд Тернопільської області

908. Сташків Надія Михайлівна, Тернопільский міськрайонний суд Тернопільської області

909. Стельмащук Петро Ярославович, Тернопільский міськрайонний суд Тернопільської області

910. Холява Олег Ігорович, Тернопільский міськрайонний суд Тернопільської області

911. Білоус Інна Олександрівна, Тернопільський окружний адміністративний суд

912. Ходачкевич Надія Іванівна, Тернопільський окружний адміністративний суд

913. Чепенюк Ольга Володимирівна, Тернопільський окружний адміністративний суд

914. Андрущенко Олександр Юрійович, Токмацький районний суд Запорізької області

915. Гавілей Марина Миколаївна, Токмацький районний суд Запорізької області

916. Петренко Людмила Василівна, Токмацький районний суд Запорізької області

917. Погрібна Ольга Миколаївна, Токмацький районний суд Запорізької області

918. Крівоклякіна Наталія Віталіївна, Троїцький районний суд Луганської області

919. Щербаченко Марина Вікторівна, Тростянецький районний суд Сумської області

920. Василюк Тетяна Василівна, Трускавецький міський суд Львівської області

921. Саламаха Олександр Володимирович, Тульчинський районний суд Вінницької області

922. Штифурко Людмила Анатоліївна, Тульчинський районний суд Вінницької області

923. Турак Ольга Василівна, Турійський районний суд Волинської області

924. Дергачова Наталія Володимирівна, Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

925. Світляк Оксана Михайлівна, Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

926. Стефанишин Маріанна Миколаївна, Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

927. Шепетко Ірина Олександрівна, Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

928. Білик Ольга Володимирівна, Уманський міськрайонний суд Черкаської області

929. Бончев Ігор Володимирович, Фастівський міськрайонний суд Київської області

930. Бугенко Вадим Олексійович, Фастівський міськрайонний суд Київської області

931. Зебелян Наталія Вікторівна, Фастівський міськрайонний суд Київської області

932. Осаулова Наталя Анатоліївна, Фастівський міськрайонний суд Київської області

933. Питель-Тьолушкіна Вікторія Леонідівна, Фастівський міськрайонний суд Київської області

934. Чернишова Євгенія Юріївна, Фастівський міськрайонний суд Київської області

935. Дзеньдзюра Степан Маркіянович, Франківський районний суд міста Львова

936. Лозинський Богдан Мар'янович, Франківський районний суд міста Львова

937. Марків (Шеремета) Юлія Степанівна, Франківський районний суд міста Львова

938. Мигаль Галина Петрівна, Франківський районний суд міста Львова

939. Алтухова Оксана Юріївна, Фрунзенський районний суд міста Харкова

940. Федорова Олена Вікторівна, Фрунзенський районний суд міста Харкова

941. Шевченко Ганна Сергіївна, Фрунзенський районний суд міста Харкова

942. Меєчко Олександр Михайлович, Фрунзівський районний суд Одеської області

943. Бершов Геннадій Євгенович, Харківський апеляційний адміністративний суд

944. Григоров Андрій Миколайович, Харківський апеляційний адміністративний суд

945. Дюкарєва Світлана Володимирівна, Харківський апеляційний адміністративний суд

946. Зеленський Володимир Вікторович, Харківський апеляційний адміністративний суд

947. Любчич Любов Василівна, Харківський апеляційний адміністративний суд

948. Макаренко Яна Миколаївна, Харківський апеляційний адміністративний суд

949. Мінаєва Ольга Михайлівна, Харківський апеляційний адміністративний суд

950. Подобайло Зоя Григорівна, Харківський апеляційний адміністративний суд

951. П'янова Яна Валеріївна, Харківський апеляційний адміністративний суд

952. Спаскін Олег Анатолійович, Харківський апеляційний адміністративний суд

953. Старосуда Микола Іванович, Харківський апеляційний адміністративний суд

954. Тацій Лариса Василівна, Харківський апеляційний адміністративний суд

955. Барбашова Сільва Вікторівна, Харківський апеляційний господарський суд

956. Білецька Алла Миколаївна, Харківський апеляційний господарський суд

957. Білоусова Ярослава Олексіївна, Харківський апеляційний господарський суд

958. Бородіна Лариса Іванівна, Харківський апеляційний господарський суд

959. Гребенюк Наталія Володимирівна, Харківський апеляційний господарський суд

960. Здоровко Людмила Миколаївна, Харківський апеляційний господарський суд

961. Ільїн Олег Володимирович, Харківський апеляційний господарський суд

962. Істоміна Олена Аркадіївна, Харківський апеляційний господарський суд

963. Камишева Людмила Миколаївна, Харківський апеляційний господарський суд

964. Крестьянінов Олексій Олександрович, Харківський апеляційний господарський суд

965. Лакіза Валентина Володимирівна, Харківський апеляційний господарський суд

966. Медуниця Ольга Євгенівна, Харківський апеляційний господарський суд

967. Пелипенко Ніна Михайлівна, Харківський апеляційний господарський суд

968. Плахов Олексій Вікторович, Харківський апеляційний господарський суд

969. Пуль Олена Анатоліївна, Харківський апеляційний господарський суд

970. Пушай Володимир Іванович, Харківський апеляційний господарський суд

971. Россолов Вячеслав Володимирович, Харківський апеляційний господарський суд

972. Сіверін Володимир Іванович, Харківський апеляційний господарський суд

973. Тарасова Ірина Валеріївна, Харківський апеляційний господарський суд

974. Терещенко Оксана Іванівна, Харківський апеляційний господарський суд

975. Тихий Павло Володимирович, Харківський апеляційний господарський суд

976. Фоміна Віра Олексіївна, Харківський апеляційний господарський суд

977. Хачатрян Вікторія Сергіївна, Харківський апеляційний господарський суд

978. Шевель Ольга Вікторівна, Харківський апеляційний господарський суд

979. Шутенко Інна Анатоліївна, Харківський апеляційний господарський суд

980. Ніколаєва (Короткова, Козленко) Ольга Вікторівна, Харківський окружний адміністративний суд

981. Нуруллаєв Ількін Садагат огли, Харківський окружний адміністративний суд

982. Полях Наталія Анатоліївна, Харківський окружний адміністративний суд

983. Севастьяненко Катерина Олександрівна, Харківський окружний адміністративний суд

984. Тітов Олександр Миколайович, Харківський окружний адміністративний суд

985. Березовська Ірина Валеріївна, Харківський районний суд Харківської області

986. Гаврилов Дімітрій Вікторович, Херсонський міський суд Херсонської області

987. Рєпін Костянтин Костянтинович, Херсонський міський суд Херсонської області

988. Хайдарова Інна Олексіївна, Херсонський міський суд Херсонської області

989. Войтович Іван Іванович, Херсонський окружний адміністративний суд

990. Дмитрієва (Глуханчук) Оксана Олегівна, Херсонський окружний адміністративний суд

991. Кузьменко Наталя Андріївна, Херсонський окружний адміністративний суд

992. Баєв Сергій Михайлович, Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

993. Бурка Світлана Володимирівна, Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

994. Демінська Аліна Анатоліївна, Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

995. Заворотна Оксана Леонідівна, Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

996. Коваль Вікторія Олександрівна, Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

997. Колієв Сергій Анатолійович, Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

998. Мороз Вікторія Олександрівна, Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

999. Божук (Степанюк) Дар'я Анатоліївна, Хмельницький окружний адміністративний суд

1000. Данилюк Уляна Тимофіївна, Хмельницький окружний адміністративний суд

1001. Ковальчук Альбіна Миколаївна, Хмельницький окружний адміністративний суд

1002. Польовий Олександр Леонідович, Хмельницький окружний адміністративний суд

1003. Вергелес Валерій Олександрович, Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області

1004. Олійник Ігор Васильович, Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області

1005. Бредун Дмитро Сергійович, Хортицький районний суд міста Запоріжжя

1006. Мурашова Наталія Анатоліївна, Хортицький районний суд міста Запоріжжя

1007. Сидорова Марина Володимирівна, Хортицький районний суд міста Запоріжжя

1008. Ширіна Юлія Михайлівна, Центрально-Міський районний суд міста Горлівки Донецької області

1009. Онопченко Юрій Володимирович, Центрально-Міський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

1010. Никифоров Євгеній Олександрович, Цюрупинський районний суд Херсонської області

1011. Савчак Сергій Петрович, Цюрупинський районний суд Херсонської області

1012. Ступень Наталія Олексіївна, Червоногвардійський районний суд міста Макіївки Донецької області

1013. Рудаков Дмитро Ігорович, Червоноградський міський суд Львівської області

1014. Теслікова (Чудновська) Ірина Іванівна, Червонозаводський районний суд міста Харкова

1015. Білоноженко Марина Анатоліївна, Черкаський окружний адміністративний суд

1016. Каліновська Альона Вікторівна, Черкаський окружний адміністративний суд

1017. Орленко Валентина Іванівна, Черкаський окружний адміністративний суд

1018. Рідзель Олексій Анатолійович, Черкаський окружний адміністративний суд

1019. Лелюк Олександр Петрович, Чернівецький окружний адміністративний суд

1020. Кушнір Богдана Богданівна, Чернівецький районний суд Вінницької області

1021. Лобан Дмитро Вікторович, Чернігівський окружний адміністративний суд

1022. Поліщук Людмила Олександрівна, Чернігівський окружний адміністративний суд

1023. Покопцева Діна Олександрівна, Чернігівський районний суд Запорізької області

1024. Кваша Ірина Михайлівна, Чорнобаївський районний суд Черкаської області

1025. Левченко Василь Васильович, Чорнобаївський районний суд Черкаської області

1026. Крєпкий Сергій Іванович, Чорнухинський районний суд Полтавської області

1027. Панаід Ігор Васильович, Чугуївський міський суд Харківської області

1028. Лесько Максим Олександрович, Чуднівський районний суд Житомирської області

1029. Сергієнко Ганна Леонідівна, Шахтарський міськрайонний суд Донецької області

1030. Звєздова (Гриценко) Наталія Сергіївна, Шевченківський районний суд міста Запоріжжя

1031. Наумов Олександр Олександрови, Шевченківський районний суд міста Запоріжжя

1032. Бугіль Володимир Вячеславович, Шевченківський районний суд міста Києва

1033. Волошин Василь Олександрович, Шевченківський районний суд міста Києва

1034. Голуб (Ретьман) Оксана Анатоліївна, Шевченківський районний суд міста Києва

1035. Макаренко Ірина Олександрівна, Шевченківський районний суд міста Києва

1036. Малинников Олег Федорович, Шевченківський районний суд міста Києва

1037. Мартинов Євген Олександрович, Шевченківський районний суд міста Києва

1038. Мєлєшак Олена Вікторівна, Шевченківський районний суд міста Києва

1039. Осаулов Андрій Анатолійович, Шевченківський районний суд міста Києва

1040. Притула Наталія Григорівна, Шевченківський районний суд міста Києва

1041. Рибак Микита Анатолійович, Шевченківський районний суд міста Києва

1042. Савицький Олег Антонович, Шевченківський районний суд міста Києва

1043. Циктіч Віталій Михайлович, Шевченківський районний суд міста Києва

1044. Щебуняєва Лідія Леонідівна, Шевченківський районний суд міста Києва

1045. Ковальчук Олег Ігорович, Шевченківський районний суд міста Львова

1046. Семенко Олег Васильович, Шевченківський районний суд міста Чернівці

1047. Козачук Світлана Василівна, Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області

1048. Огороднік Ігор Віталійович, Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області

1049. Стаднічук Наталія Леонідівна, Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області

1050. Цідик Алла Юріївна, Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області

1051. Алексеева Ольга Вячеславівна, Ширяївський районний суд Одеської області

1052. Палій Сергій Анатолійович, Ширяївський районний суд Одеської області

1053. Сиволап Дмитро Сергійович, Шишацький районний суд Полтавської області

1054. Чигвінцев Максим Сергійович, Щорський районний суд Чернігівської області

1055. Білинський Михайло Володимирович, Юріївський районний суд Дніпропетровської області

1056. Гайдар Ірина Олександрівна, Юріївський районний суд Дніпропетровської області

1057. Швед Наталія Петрівна, Яворівський районний суд Львівської області

1058. Сатарова Олена Вікторівна, Ямпільський районний суд Сумської області

1059. Мазурчак Вадим Михайлович, Ярмолинецький районний суд Хмельницької області

1060. Шевчик Оксана Михайлівна, Ярмолинецький районний суд Хмельницької області

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2018 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua