Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Судові правила 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка іспанською мовою Версія для друку
01.04.2018

Правило Печерського райсуду – «Якщо слідчий чи прокурор не прийшов, значить він впевнений в суді».

Правило Печерського райсуду – «Якщо слідчий чи прокурор не прийшов, значить він впевнений в судді».

 1. Правило Батрин О. В. – «Як я сказала, та і буде. Я Закон, тому і слідчий та прокурор завжди праві, чого ж із ними сваритися».
 2. Правило Васильєвої Н.П. – «Тільки б до пенсії дочекатися, і щоб ні одної ухвали не скасували».
 3. Правило Гладун Х.А. – «Ухвалу слід написати так, щоб і із слідчим не посваритися, і прокурор міг скасувати в апеляції».
 4. Правило Кирилюк І.В. – «Тут не басейн, а суд. Воду не лийте – точно формулюйте звернення, надайте докази, і тоді будете мати відразу ж повний текст рішення».
 5. Правило Козлова Р.Ю. – «Хай воно все… Мені і дозволів вистачить.».
 6. Правило Литвинової І.В. – «Щоб я більше не розглядала одне і те саме - мені направте протягом 24 (72) годин копію документу про виконання мого судового рішення направите мені».
 7. Правило Москаленко К. О. – «Хіханьки- хаханьки. Слідчий такий мілашка».
 8. Правило Новака Р. В. – «Свят -свят. Пронесло. От іще одну ухвалу по ГПУ можна не розглядати».
 9. Правило Остапчук Т.В. – «Суд не юрконсультація. Кота за хвіст нічого тягнути – дайте суду докази і точні вимоги. Нема відповіді слідчого чи прокурора на заяву по ст.214 - нехай читає КПК. Скаржник заявляє клопотання - нехай точно формулює, і читає КПК. Незрозуміла ухвала – читайте КПК».
 10. Правило Писанця В.А. – «Закон є Закон, ніхто нічим не прикриється, і нічого не приховає, от тільки якщо доживете до розгляду справи».
 11. Правило Підпалова В.В. – «Банки любимо, по клієнтах із сумами за 200 млн. оперативно приймаємо правильні рішення, із слідчими і прокурорами, а тим більше із САП, не сваримося, бо вони завжди праві, тому що санкції беруть і дозволи дають, особливо, коли таємно в апеляції беруть. Свою ухвалу про виконання ч.4 ст.214 КПК можемо роз’яснити дуже оперативно  – не пізніше як за 6 місяців.».
 12. Правило Фаркош Ю.А. – «Якщо слідчий посміхнеться, я ніяковію».
 13. Правило Цокол Л. І. – «Щоб допомогти своїм закон порушити – це не проблема».
 14. Правило Шапутько С.В. – «Для такого слідчого все що завгодно».
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua