Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Тайци готуються до зустрічі з українцями 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.02.2011

Зустріч Заступника Міністра закордонних справ України В.А.Майка з Послом Королівства Таїланд в Україні (за сумісництвом) Чалермполом Танчіттом, яка відбулась 10 лютого, і у ході якої обговорювалися актуальні питання українсько-тайських відносин та взаємодії країн в рамках міжнародних організацій, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МЗС України.

Сторони наголосили на взаємній зацікавленості в активізації політичного діалогу та поглибленні співробітництва між Україною та Королівством Таїланд в торговельно-економічній, інвестиційній, культурно-гуманітарній та інших сферах. Зокрема, цьому сприятиме проведення протягом 2011 року візитів на високому політичному рівні, бізнес-форумів, культурних заходів, а також першого засідання Міжурядової українсько-тайської комісії з питань двостороннього співробітництва.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua