Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Тепер французькі дівчата захищені законом 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
07.05.2017

У Франції набув чинності закон, який забороняє використання для модних показів та рекламних зйомок занадто худорлявих моделей. Закон ухвалили ще в 2015 році, інформує сайт zakonoproekt.org.ua із посилання на BBC.

4 травня міністр підписала більш м'який варіант закону, який вводив суворі правила в області розведення дельфінів в неволі, проте нова версія, опублікована в суботу, забороняє його повністю, крім афалін і косаток в авторизованих урядом океанаріумі.

Моделей зобов'язують надавати роботодавцям довідку від лікаря щодо загального стану здоров'я, з вказуванням, що індекс маси тіла (відношення ваги до зросту) перебуває у межах норми. Міністр охорони здоров'я вказав, що нові норми покликані боротись з розладами харчування та неприйнятними ідеалами про красу. З 1 жовтня фотографії моделей мають почати маркувати спеціальними позначками.

Зображення, на яких зовнішність моделей була змінена за допомогою фотошопу, мають містити позначку "photographie retouchée" (ретушована фотографія). 

Моделі мають надавати роботодавцям довідку від лікаря Схожі норми вже схвалені в Італії, Іспанії та Ізраїлі. Закон дозволятиме лікарям вирішувати, чи модель є занадто худорлявою, беручи до уваги вагу, вік та розміри тіла. 

Роботодавці, які будуть порушувати закон, можуть сплатити штраф у розмірі 75 тисяч євро або навіть опинитись у в'язниці на півроку. Міністр охорони здоров'я Франції Марісоль Турен заявила у п'ятницю, що нові норми продиктовані турботою про здоров'я самих моделей, а також інших громадян, зокрема, молодих жінок. За даними медиків, від 30 до 40 тисяч французів страждають на анорексію (виснаження), близько 90% з них складають молоді жінки.

http://www.bbc.com/ukrainian/news-39828176

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua