Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Тепер штурмові гвинтівки можна купити з 21 року 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
11.03.2018

Вірний союзник Національної стрілецької асоціації (NRA) губернатор штату Флорида республіканець Рік Скотт, що мав найвищий рейтинг за підтримку прав власників зброї, 09.09.2018 р. підписав закон про введення обмежень для продажу зброю: продаватимуть лише з 21 року, замість 18, слід буде чекати 3 дні при купівлі пістолету, поки пройде перевірка ( хоча в США такі бази даних, що перевірка може бути і за секунду), деякі працівники шкіл зможуть мати зброю в приміщеннях шкіл і заявив, що цей законопроект представляє компромісне співвідношення між двома сторонами дискусії про зброю.   Таке рішення було пов’язано стріляниною в середній школі Марджорі Стонман Дуглас в американському містечку Паркленд, штат Флорида, де 14.02.2018 р. сталася стрілянина, внаслідок якої 17 осіб загинуло, а ще 15 отримали поранення.Вірний союзник Національної стрілецької асоціації (NRA) губернатор штату Флорида республіканець Рік Скотт, що мав найвищий рейтинг за підтримку прав власників зброї, 09.09.2018 р. підписав закон про введення обмежень для продажу зброю: продаватимуть лише з 21 року, замість 18, слід буде чекати 3 дні при купівлі пістолету, поки пройде перевірка ( хоча в США такі бази даних, що перевірка може бути і за секунду), деякі працівники шкіл зможуть мати зброю в приміщеннях шкіл і заявив, що цей законопроект представляє компромісне співвідношення між двома сторонами дискусії про зброю. 

Таке рішення було пов’язано стріляниною в середній школі Марджорі Стонман Дуглас в американському містечку Паркленд, штат Флорида, де 14.02.2018 р. сталася стрілянина, внаслідок якої 17 осіб загинуло, а ще 15 отримали поранення.

У школі навчається близько 2000 чоловік. Діти, які вижили під час стрілянини вийшли на мітинг з вимогою посилити контроль за продажем і використанням зброї.

Протягом декількох годин після прийняття закону NRA подала заяву до районний суду США в Таллагассі, заявляючи, що заборона на обмеження віку для придбання гвинтівок до 21 року є неконституційною, і порушує, як Поправку другої поправки, так і 14-ту поправку Конституцію США на право американців на рівний захист відповідно до закону.

Тим не менше закон підписано і він починає діяти. 

Очікується, що в 5 інших штатах - Алабама, Кентуккі, Пенсільванія, Род-Айленд і Юта, також будуть працювати над розробкою законів, що полегшать поліції конфіскацію зброї в тих, хто створює загрозу насильницької поведінки.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua