Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Тепер у Туреччині обмежений продаж алкоголю 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
10.09.2013

Це рішення викликало критику пияк, які заявляючи що це порушення їхніх прав і свобод.  www.zakonoproekt.org.ua/У травні 2013 року у Туреччині  прийняли закон про заборону реклами спиртних напоїв і припинення їхнього продажу з 22 до 6 годин, в тому числі і на території туристичних об'єктів Туреччини.

Тепер магазини та підприємства, що будуть продавати алкогольні напої у заборонений час  сплачуватимуть чималий штраф від 30 тисяч до 146 тисяч лір  (від 117 до 580 тисяч гривень).

Це рішення відразу ж викликало критику і спротив не лише виробників пива і міцніших алкогольних напоїв та представників туріндустрії, які заявили, що заборона реклами і обмеження продаж алкогольних напоїв, сильно вдарити по доходах від туризму і не буде дуже сприяти боротьбі зі зловживанням спиртних напоїв, але й пияк, які почали влаштовувати мітинги, заявляючи що це порушення їхніх прав і свобод, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на турецькі ЗМІ.

На думку туроператорів Туреччини, виручка турсектора у  2012 році склала $ 29,4 млрд. тур індустрії, а середньострокова мета на 2023 - залучити 50 млн. іноземних туристів і отримати прибутку в розмірі $ 50 млрд. Для цього виручка від одного туриста повинна зрости з сьогоднішніх $ 800 до $ 1 000. Але туроператори вважають, щоб без спаювання туристів на відпочинку це неможливо.

Особливо великих збитків очікують провідний виробник спиртних напоїв в Туреччині компанія «Diageo»,, яка купила в 2011 році місцеву компанію «Mey Icki», та виробник алкогольної продукції номер 2  «Pernod Ricard». А в день, коли було оголошено про прийняття закону, акції турецьких пивоварних компанії «Anadolu Efes» і «Turk Tuborg» впали на 7,6% і 2% відповідно. І їхнє падіння продовжилося і далі на 8,3% і 9,5% відповідно.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua