Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Тепер в Італії, ще більше обмежили купівлю за готівку 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
06.06.2012

З 1 червня в Італії заборонено розплачуватися готівкою за покупки понад 1000 євро. Такі вимоги другої частини «антикризового закону», прийнятого урядом Маріо Монті.В Італії вступила в силу друга частина «антикризового закону про обіг фінансових коштів», яка передбачає заборону на платежі готівкою при купівлі понад 1000 євро. Місяць тому вступив в силу перший пункт цього закону, що обмежує покупки туристів не з Євросоюзу сумою в 15 000 євро, а ще через місяць обмежать готівкові виплати стипендій і пенсій, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на Euromag.ru.

З 1 червня в Італії заборонено розплачуватися готівкою за покупки понад 1000 євро. Такі вимоги другої частини «антикризового закону», прийнятого урядом Маріо Монті. На даному етапі обмеження поширюється тільки на місцевих жителів, проте, при отриманні платежу понад 1000 євро продавці зобов'язані повідомляти про це контролюючі органи.

«Згідно з розпорядженням, при придбанні речей фізичними особами, що проживають не в Італії, що володіють громадянством іншої країни, заборона на використання готівкових грошових коштів понад 1000 євро не поширюється», - цитує документ газета Il Giorno .

За даними видання, уряд спеціально зробило виняток для іноземних туристів, покупки яких складають левову частку продажів на знаменитих італійських шопінг-вулицях. Представники Асоціації продавців вулиці Монтенаполеоне в Мілані попереджали, що якщо уряд введе обмеження на використання готівкових і для туристів, «більшість з них поїдуть в інші міста».

«Обсяги покупок іноземними громадянами у нас складають 80%», - говорить президент Асоціації Гульєльмо Міан.

«Введення для них обмеження (на оплату готівкою) негативно позначиться на продажах. Ми станемо неконкурентоспроможними в Європі », - попередив він.

Для підтвердження своєї тези Асоціація навіть провела спеціальне дослідження: клієнтів просили оплатити покупки кредитними картами, і в 30% випадків іноземні покупці (в основному, росіяни і китайці) відмовлялися від покупки, почувши таке прохання. Більш того, за словами президента Асоціації Міан, деякі покупці «бурхливо виражали своє обурення» з приводу закону, про який вони зовсім не знали.

Тим не менш, обмеження на великі покупки з боку іноземних громадян все ж вступили в силу. Вони були передбачені першою частиною закону, яка вступила в силу ще в кінці квітня. Як повідомляє видання Fisco e Tasse, за законом 44/2012 згідно з указом 16/2012 було введено ліміт у розмірі 15 000 євро на покупки, що поширюється на іноземних туристів, які проживають поза ЄС. Закон набув чинності 29 квітня 2012 року.

У разі оплати іноземними громадянами покупки за допомогою готівки на суму до 15 000 євро, продавці послуг або речей зобов'язані повідомити про це фінансовим контролюючим органам Італії. З останньої редакції закону був прибраний пункт про обов'язкове надання контролюючим органам ксерокопії паспорта покупця.

Але й це ще не все. Закон передбачає третій пункт, який стосується соціальних виплат. З 1 липня 2012 року всі стипендії учням, а також пенсії та інші виплати понад 1000 євро будуть проводитися через банківський рахунок, а не готівкою.

Уряд сподівається, що ці заходи знизять кількість ухилень від сплати податків, а також дозволять уникнути відмивання грошей.

Підвищення збирання податків - головне завдання італійського уряду в рамках боротьби з бюджетним дефіцитом. Заради виявлення неплатників фінансова гвардія країни влаштовує облави На фешенебельних курортах : поліцейські зупиняють водіїв дорогих машин і прямо на місці перевіряють відповідність задекларованих доходів витрат. При цьому особлива увага приділяється знаменитостям: наприклад, в 2010 році через несплату податків поліція заарештувала яхту власника «Формули-1» Флавіо Бріаторе.

Обмеження по використанню готівкових вводяться не тільки в Італії. Як ВЖЕ писав EUROMAG , з 1 квітня минулого року в Греції заборонена оплата готівкою на покупки понад 3000 євро. А В Болгарії п Іспанії влада заборонила продаж житла за готівку - всі подібні угоди повинні проходити через банк.

 
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua