Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Тігіпко подарував Facebook до Дня народження Колеснікова 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
28.10.2011

Міністр соціальної політики України С.Тігіпко був дуже довго останнім і несучасним Віце-Прем’єр-Міністром України, міністерство якого не було представлено у Facebook. Тепер і Міністерство соціальної політики України відкрило свою офіційну сторінку у Facebook. Таким чином Тігіпко відкрив сторінку міністерства у Facebook до Дня народження Бориса Колеенікова, міністерство якого і є куратором Інтернету. І тепер тому не соромно, що до-нещодавно був ще один Віце-Прем’єр-Міністром України, міністерство якого не було представлено у Facebook 1 червня 2011 року Президент України Віктор Янукович видав Указ №637/2011 «Про звільнення В.Тихонова з посади Віце-прем'єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України». Міністр В.Тихонов був відомий ще й тим, що був одним з двох Віце-прем’єр-міністрів України, відомства яких не хотіли відкривати свої офіційні сторінки в Facebook, зазначається на сайті Zakonoproekt.Org.UA.

Міністр соціальної політики України С.Тігіпко був дуже довго останнім і несучасним Віце-Прем’єр-Міністром України, міністерство якого не було представлено у Facebook. Тепер і Міністерство соціальної політики України відкрило свою офіційну сторінку у Facebook. Таким чином Тігіпко відкрив сторінку міністерства у Facebook до Дня народження Бориса Колеснікова, міністерство якого і є формальним куратором Інтернету для урядових структур. І тепер тому не соромно, що до-нещодавно був ще один Віце-Прем’єр-Міністром України, міністерство якого не було представлено у Facebook

Можна сказати, що це статистика. Але тоді, коли звільняли В.Тихонова і інший Віце-Прем’єр-Міністр України С.Тигіпко, міністерство якого дуже довго не відкривало сторінки в Facebook, також вважався кандидатом на звільнення, на відміну від Першого Віце-прем’єр-міністра України А.Клюєва та Віце-прем’єр-міністра України Б.Колеснікова, які відкрили сторінки своїх міністерств відразу ж, як тільки сторінки Кабінету Міністрів України на трьох мовах відрив Прем’єр-Міністр України М.Азаров.

Напевно, відношення урядовців до відкриття сторінок своїх відомств в Facebook, свідчать про здатність урядовців спілкуватися із суспільством і наявність аргументів щодо своїх дій по реалізації Кабінетом Міністрів України програми Президента України.

На сьогодні в Реєстрі офіційних веб-сайтів органів державної влади і місцевого самоврядування у Facebook (www.facebook.com/Gov.UA) за часом відкриття сторінки можна побачити, що відкрили свої сторінки у Facebook МЗС України (К.Грищенко) та Державна митна служба ( І.Калетник), "Урядовий портал. Офіційний портал органів виконавчої влади України" (М.Азаров), Міністерство інфраструктури України (Б.Колесніков) тощо.

Нижче зазначений перелік керівників, які розуміють що живуть у ХХІ сторіччі, і навіщо їм треба спілкуватися із суспільством, щоб воно знало про роботу відомства, і які відкрили його сторінку у Facebook та попали до Реєстру офіційних веб-сайтів органів державної влади і місцевого самоврядування у Facebook (www.facebook.com/Gov.UA) :

1. Міністерство закордонних справ України – Грищенко Костянтин Іванович.

2. Кабінет Міністрів України - Прем'єр-міністр України Азаров Микола Янович.

3. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України - 1-й віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Клюєв Андрій Петрович.

4. Міністерство інфраструктури України - Віце-прем'єр-міністр України - Міністр інфраструктури України Колесніков Борис Вікторович.

5. Міністерство соціальної політики України - Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики України Тігіпко Сергій Леонідович.

6. Міністерство оборони України - Міністр оборони України Єжель Михайло Броніславович.

7. Міністерство фінансів України - Міністр фінансів України Ярошенко Федір Олексійович.

8. Міністерство культури України - Міністр культури України Кулиняк Михайло Андрійович, правда дивно, що в статусі сторінки стоїть не "Урядова організація ", як у всіх нормальних відомств, а «компанія».

А нижче зазначені міністри України з ХХ сторіччя, міністерства яких не відрили свої сторінки у Facebook, відсутні у Реєстрі офіційних веб-сайтів органів державної влади і місцевого самоврядування у Facebook (www.facebook.com/Gov.UA), і не хочуть цього робити, бо навіть не розуміють, що у ХХІ сторіччі урядовцями не можуть бути ті, хто нездатний спілкуватися із суспільством і розповідати платникам податків у зручній для них формі щодо діяльності міністерства і свої дії по реалізації Кабінетом Міністрів України програми Президента України.

1. Міністерство аграрної політики та продовольства України - Міністр аграрної політики та продовольства України Присяжнюк Микола Володимирович.

2. Міністерство внутрішніх справ України - Міністр внутрішніх справ України Могильов Анатолій Володимирович.

3. Міністерство екології та природних ресурсів України - Міністр екології та природних ресурсів України Злочевський Микола Владиславович.

4. Міністерство енергетики та вугільної промисловості України - Міністр енергетики та вугільної промисловості України Бойко Юрій Анатолійович.

5. Міністерство надзвичайних ситуацій України - Міністр надзвичайних ситуацій України Балога Віктор Іванович.

6. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Табачник Дмитро Володимирович.

7. Міністерство охорони здоров'я України - Міністр охорони здоров'я України Аніщенко Олександр Володимирович.

8. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Близнюк Анатолій Михайлович.

9. Міністерство юстиції України - Міністр юстиції України Лавринович Олександр Володимирович. За словами його прес-секретаря міністр особисто заборонив відкривати таку сторінку у Facebook.

То може Прем'єр-міністр України Микола Янович Азаров пояснить членам Кабінету Міністрів України, для чого їм потрібно розповідати громадянам України про діяльність свого міністерства, як це робить він сам на сторінці Кабінету Міністрів України у Facebook.

Євген Костенко, шеф-редактор сайту "Zakonoproekt.Org.UA", президент Українського аналітичного центру

Yevhen Kostenko на Google+

Євген Костенко (Yevhen Kostenko) на Facebook 

Євген Костенко на Twitter

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua