Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Тисячам поляків не подобається доступ влади до даних про них 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
25.01.2016

Кілька тисяч жителів Польщі вийшли на вулиці Варшави в суботу на знак протесту проти дій нового консервативного уряду, який сформувала партія "Право і справедливість".

За даними Рейтер основна вимога мітингувальників - відмова уряду від прийняття закону про стеження. Якщо закон буде прийнятий, то буде розширено доступ влади до різних електронних даних громадян, а правоохоронці отримають більше можливостей для використання даних стеження у веденні справ.

Мітингувальники вийшли з прапорами Польщі та ЄС, а також з плакатами, що закликають уряд слухати людей, але не підслуховувати за ними, повідомляє ББС.

У жовтні 2015 р. до влади в країні прийшла консервативна партія "Право і справедливість". Вона послідовно вживає заходи по встановленню більшої відповідальності перед суспільством судової системи Польщі та її ЗМІ.

Але звісно що це не подобається в Лондоні і Амстердамі. Деякі поляки, що голосували за інші партії і живуть там виступають проти дій партії "Право і справедливість" і звинувачують її в порушенні демократичних свобод. Акції протесту на підтримку поляків пройшли і в інших європейських містах, у тому числі 

У Європейському союзі стурбовані діями уряду Польщі. ЄС веде розслідування того, чи не порушує Варшава демократичні принципи.

Але поляки вже давно показали, що ця одна із найбільших країн ЄС буде примушувати поважати свою позицію.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua