Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


У Держдумі РФ пропонують позасудове блокування сайтів, що закликають до несанкціонованих акцій  

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
15.12.2013

Комітет Держдуми РФ з питань ЗМІ схвалив законопроект депутата від  ЛДПР Андрія Лугового про позасудової блокуванні інтернет-ресурсів із закликами до проведення несанкціонованих мітингів. Проект підтриманий фракцією «Єдина Росія», і може бути розглянутий вже 17 грудня, зазначається на сайт www.zakonoproekt.org.ua з посиланням на російські сайти.

Андрій Луговий пояснює, що проект розроблений для захисту суспільства від протиправної інформації - закликів до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності, розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі, участі в терористичній діяльності та публічних масових заходах, що проводяться з порушенням закону.

Автор законопроекту пропонує, щоб рішення про блокування ресурсу, на якому поширюється така інформація, приймав Генеральний прокурор РФ або його заступники - що виключить зловживання. Передбачається, що Генпрокурор або його заступники, отримавши інформацію про появу протиправної інформації в Інтернеті, звернеться до Роскомнагляду, який направить вимогу про блокування ресурсу і видаленню з нього такої інформації оператору зв'язку, а той - провайдеру хостингу, на якому знаходиться цей ресурс. Мова йде про те, щоб негайно заблокувати такі ресурси, а не давати 1-3 дні, як передбачено іншими законами.

Луговий вважає, що проблему створюють не стільки соцмережі, у більшості з яких є спеціальні підрозділи, здатні точково блокувати поширення закликів, а звичайні сайти. Наприклад, заклики в жовтні до проведення акцій в Бірюльово,  поширювалися через  «Яндекс.Пробки». Тому для оперативного зв'язку з Роскомнадзором за генпрокурора, більш за все буде створено спеціальний підрозділ. І хоча документ спровокує провокаторів, які будуть публікувати заклики, щоб домогтися блокування ресурсів, на думку Голови комітету Олексія Митрофанова, вони не будуть шукати спосіб попередити таку можливість: боротися з людьми, яких не лякає кримінальна відповідальність, передбачена за такі записи, неможливо.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua