Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


У Санкт-Петербурзі бабусі будуть говорити із владою по Скайпу 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
06.07.2011

У Санкт-Петербурзі з'явиться алея блогерів. Вже цим летом у Купчино буде висаджена алея блогерів – активних представників Інтернет-Співтовариства, що розповідають у глобальній мережі про Фрунзенський район Санкт-Петербургу, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA з посиланням на адміністрацію цього району.

«Ідея створення такого незвичайного об'єкта на карті району виникла кілька місяців назад – на минулій зустрічі глави Фрунзенського району Терентія Мещєрякова із представниками блогосфери», - розповіли у відділі благоустрою району.

Місце для висадження нової алеї пропонується вибрати жителям району, які свої пропозиції можуть надсилати на електронну пошту адміністрації Фрунзенського району с позначкою «Алея блогерів».

З 2010 року у Фрунзенському районі активно працює програма «Бабуся он-лайн» (навчання людей похилого віку комп'ютерної грамотності), «Школа он-лайн» (турнікети в навчальних закладах, що забезпечують безпеку учнів), відкриті wi-fi-майданчики на відкритім повітрі, працює скайп-приймальня керівників адміністрації. Також Фрунзенський район представлений у соціальних мережах Інтернету, а жителі користуються інформаційним порталом району.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua