Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


У США рішення про дострокове звільнення ув'язненого приймає комп'ютер 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
16.10.2013

Чи можна бути впевненим, що ув’язаний, що виходить з в'язниці достроково, не повернеться у виправний заклад відразу після виходу на свободу? Тепер американські комісії з тимчасового звільнення використовують спеціальний комп'ютерний алгоритм, який на основі 50-100 факторів рекомендує , що робити з конкретним ув'язненим, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.uaЧи можна бути впевненим, що ув’язаний, що виходить з в'язниці достроково, не повернеться у виправний заклад відразу після виходу на свободу? Тепер американські комісії з тимчасового звільнення використовують спеціальний комп'ютерний алгоритм, який на основі 50-100 факторів рекомендує , що робити з конкретним ув'язненим, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на матеріал Михайла Карпова на сайті www.computerra.ru .

І, що найцікавіше, ця система працює. Якщо вірити статистиці, кількість ув'язнених в американських в'язницях скоротилося в 2011 році на 1% порівняно з усього лише 0,01% в 2010-му. Справа не в тому, що з в'язниць стали випускати частіше: просто все більше колишніх ув'язнених туди не повертаються.

Автоматична система приймає рішення на основі таких факторів, як вік людини до моменту першого арешту, їх думка про справедливість покарання, а також їх рівень освіти. Втім, вона недосконала, і від 8% до 15% її рішень відкидає керівництво.

Чому система краще, ніж комісія з дострокового звільнення? Зазвичай комісія насамперед бере до уваги каяття і серйозність злочину, але часто ці фактори не впливають на поведінку людини після звільнення. Наприклад, вбивці і насильники набагато рідше стають рецидивістами, ніж люди, які були засуджені за менш тяжкі проступки.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua