Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


У Ситника заявили, що користуватися Інтернет в НАБУ ще не вміють 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
04.10.2016

У Ситника заявили, що користуватися Інтернет в НАБУ ще не вміютьУ рамках проекту підтримки НАБУ та САП за сприяння Консультативної місії ЄС Національна антикорупційна дирекція Румунії (DNA) навчатимуть детективів та аналітиків Національного антикорупційного бюро консультуватиме детективів у таких напрямках, як впровадження сучасних ІТ-технологій та використання їх можливостей під час розслідувань, формування агентурної мережі та методики збору й обробки оперативної інформації. Для цього румунські правоохоронці з DNA проведуть низку тренінгових курсів для детективів та аналітиків НАБУ.

І ось перші наслідки усі побачили вже зараз - завис сайт NABU.GOV.UA. А стосовно електронної пошти керівництво НАБУ оголосило, що "через велику кількість надісланих звернень поштова скринька НАБУ info@nabu.gov.ua переповнена.

Для того, аби Ваше звернення було оперативно зареєстроване, а Вам була надана офіційна та кваліфікована відповідь, пише ІТ-департамент НАБУ, просимо Вас скористатись іншим каналом передачі звернень громадян.

Зробити це можна трьома способами:

1. Передати звернення (скаргу, пропозицію) особисто у Громадській приймальні НАБУ (м. Київ, вул. Василя Сурикова,3).

2. Надіслати звернення (скаргу, пропозицію) поштою на адресу НАБУ (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова,3).

3. Заповнити електронну форму для звернень на нашому офіційному сайті http://nabu.gov.ua/zvorotniy-zvyazok", який, як вже з'ясувалося, не працює.

Як і передбачалося "діти Ситника" не лише флешки із цілком таємними матеріалами за межі НАБУ вміють виносити та губити їх, але й вміють не вміти налагодити електронну пошту та нормальну роботу із документами.

Одним із прикладів були відомі ухвали Солом`янського райсуду м. Києва, якими було відмовлено детективами НАБУ в отриманні документів у уповноважених осіб ФГВФО стосовно Meinl Bank AG на тій підстав. що детективи НАБУ виявилися нездатними обґрунтувати доказами, що ці документи дійсно є в цих уповноважених осіб.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua