У рамках проекту підтримки НАБУ та САП за сприяння Консультативної місії ЄС Національна антикорупційна дирекція Румунії (DNA) навчатимуть детективів та аналітиків Національного антикорупційного бюро консультуватиме детективів у таких напрямках, як впровадження сучасних ІТ-технологій та використання їх можливостей під час розслідувань, формування агентурної мережі та методики збору й обробки оперативної інформації. Для цього румунські правоохоронці з DNA проведуть низку тренінгових курсів для детективів та аналітиків НАБУ.
І ось перші наслідки усі побачили вже зараз - завис сайт NABU.GOV.UA. А стосовно електронної пошти керівництво НАБУ оголосило, що "через велику кількість надісланих звернень поштова скринька НАБУ info@nabu.gov.ua переповнена.
Для того, аби Ваше звернення було оперативно зареєстроване, а Вам була надана офіційна та кваліфікована відповідь, пише ІТ-департамент НАБУ, просимо Вас скористатись іншим каналом передачі звернень громадян.
Зробити це можна трьома способами:
1. Передати звернення (скаргу, пропозицію) особисто у Громадській приймальні НАБУ (м. Київ, вул. Василя Сурикова,3).
2. Надіслати звернення (скаргу, пропозицію) поштою на адресу НАБУ (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова,3).
3. Заповнити електронну форму для звернень на нашому офіційному сайті http://nabu.gov.ua/zvorotniy-zvyazok", який, як вже з'ясувалося, не працює.
Як і передбачалося "діти Ситника" не лише флешки із цілком таємними матеріалами за межі НАБУ вміють виносити та губити їх, але й вміють не вміти налагодити електронну пошту та нормальну роботу із документами.
Одним із прикладів були відомі ухвали Солом`янського райсуду м. Києва, якими було відмовлено детективами НАБУ в отриманні документів у уповноважених осіб ФГВФО стосовно Meinl Bank AG на тій підстав. що детективи НАБУ виявилися нездатними обґрунтувати доказами, що ці документи дійсно є в цих уповноважених осіб.