Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


У Верховній Раді України вже готові до відставки Азарова 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.01.2012

Судячи з усього, парламентські чиновники знов тримають ніс по вітру. Ще не встиг Президент України В.Янукович подумати про те, щоб на цьому тижні звільнити міністра фінансів України Ф.Ярошенка, як чиновники заборонили доступ до законопроектів, що подані до Верховної Ради України Урядом М.Азарова. Як неофіційно повідомили у самій Раді, причина заборони, пов’язана напевно із тим, що парламентські чиновники вирішили почекати і не розміщати проекти Азарова на офіційному веб-сайті Верховної Ради України. Як кажуть джерела у Раді, щоб зекономити і не витрачати кошти і час на розсилку проектів, що, у випадку відставки Уряду М.Азарова, все рівно будуть відкликані.Парламентські чиновники заборонили доступ до законопроектів Азарова, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA .

Судячи з усього, парламентські чиновники знов тримають ніс по вітру. Ще не встиг Президент України В.Янукович подумати про те, щоб на цьому тижні звільнити міністра фінансів України Ф.Ярошенка, як чиновники заборонили доступ до законопроектів, що подані до Верховної Ради України Урядом М.Азарова. Як неофіційно повідомили у самій Раді, причина заборони, пов’язана напевно із тим, що парламентські чиновники вирішили почекати і не розміщати проекти Азарова на офіційному веб-сайті Верховної Ради України. Як кажуть джерела у Раді, щоб зекономити і не витрачати кошти і час на розсилку проектів, що, у випадку відставки Уряду М.Азарова, все рівно будуть відкликані.

Тому проектам, що надійшли до Верховної Ради України 16-18 січня 2012 року, номери таки присвоїли: 0247, 9707-1, 9712, 9713, 9727, 9730, 9731, 9733 та 9736, але файли вирішили не розміщати на парламентському веб-сайті, напевно думають, а чого ж час витрачати, якщо Прем’єр-Міністра України М.Азарова, на думку парламентських чиновників, і так скоро таки знімуть.

 

 
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua