Zakonoproekt.Org.UA

 


Україна ще більше стала привабливою для галузі секс-туризму європейців в Україну 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
23.04.2018

Черговий крок в Європу: проект Луценко-Порошенко – підвищення конкурентноздатності українських борделів в Європі   Тепер природні або неприродні статеві зносини з особою, яка досягла шістнадцятирічного віку, вчинені повнолітньою особою, вже не є злочином.  Таким чином Україна ще більше стала привабливою для галузі секс-туризму європейців в Україну, оскільки до цього часу саме в ній виникали проблеми – наслідок боротьби міліцейських і прокурорських стосовно розподілу впливу в контролі за борделями і ігорними будинками, яких, як відомо - «їх тут немає».Черговий крок в Європу: проект Луценко-Порошенко – підвищення конкурентноздатності українських борделів в Європі

Тепер природні або неприродні статеві зносини з особою, яка досягла шістнадцятирічного віку, вчинені повнолітньою особою, вже не є злочином.

Таким чином Україна ще більше стала привабливою для галузі секс-туризму європейців в Україну, оскільки до цього часу саме в ній виникали проблеми – наслідок боротьби міліцейських і прокурорських стосовно розподілу впливу в контролі за борделями і ігорними будинками, яких, як відомо - «їх тут немає».

Тепер ця проблема для секс-туризму знята, внаслідок підписання Порошенком П.О. прийнятого ВР Закону України із досить красномовним заголовком - «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації», проект якого був внесений до ВР І.Луценко.

Оскільки після 16 років за все це кримінальної відповідальності не буде.

А це означає, що український бізнес може більш відкрито освоїти ще один важливий ринок – борделі з повіями віком від 16 до 18 р.. І тим самим, більш ефективно конкурувати із таїландськими та іншими борделями Південної Азії, і навіть із Туреччиною.

Благо незаконно займаючи посаду прем’єр-міністра України Володимир Гройсман вже показав як «керувати» державою, зменшувати чисельність її жителів та доведенням частини із них умовами життя до мотивації займатися проституцією.

До того ж, це зменшить кількість українок, що будуть продані у ці іноземні борделі як рабині, і збільшить надходження валюти в Україну, щоб її нинішня влада могла потім вивести в свої офшори.

Такі зміни до українського законодавства, рекомендовані з Ради Європи та ООН стосовно встановлення чіткого мінімального віку статевого повноліття дають суттєво полегшують європейцям витрати часу на здійснення секс-туризму. Тепер їм не потрібно витрачати на це 2 дні, щоб долетіти до Південної Азії. Можна законним чином зробити це в Україні, прилетівши усього за 1-2 години, вирішивши усі питання , і повернувшись додому на вечерю. Це дасть змогу українським борделям зайняти своє місце на ринку секс-туризму, і в залученні тих європейських клієнтів, яким дорого або не зручно літати до Південної Азії.

Зміни до статті 155 КК України, якими декриміналізуються добровільні статеві зносини з особою, яка вже досягла 16-річного віку, вчинені повнолітньою особою, і виключає потреби в обов’язковому проведенні судово-медичної експертизи для встановлення статевої зрілості потерпілої особи, що суттєво полегшує отримання доходів борделів, і вплине і на завантаженість аеропортів України, оскільки тепер європейці можуть прилітати до борделю, і відразу ж після цього летіти до дому без необхідності турбуватися, що їм висунуть обвинувачення в сексі із неповнолітніми. Бо 16 років і 1 день – це вже повнолітня людина.

Враховуючи, що повноліття, наприклад, у Нью-Йорк Сіті, Вашингтоні (округ Колумбія) (США) з 21 р. то такі зміни сприятимуть росту більш довготривалого надходження валюти в Україну і із США, розвитку бордельного бізнесу. І тому наступним, напевно, слід очікувати внесення законопроекту стосовно легалізації борделів і проституції.

Посиленню конкуренції буде сприяти і створення все більше нових правоохоронних органів, тепер слід очікувати, що до боротьби міліцейських і прокурорських стосовно розподілу впливу в контролі за борделями і ігорними будинками, долучатимуться і набушники та ДБРщики.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми