Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Україну перетворюють у відстійник для іммігрантів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
22.04.2018

Тепер вони пливуть на ваші робочі місця. Гройсман вирішив назавжди не лише витіснити українців на заробітчанство за кордон, а й перетворити Україну у відстійник для іммігрантів. Влада України в інтересах ЄС, який не хоче нести фінансовий тягар з прийняття до себе мігрантів, що покидають свої країни внаслідок воєнних дій та розвалу економік, що розв’язали ЄС і США, вирішила відкрити кордони України для імігрантів. Для цього Кабінет Міністрів Гройсмана затвердив квоти на офіційний прийом понад 4 тисячі іммігрантів. На відміну від США, чиє законодавство, в тому числі і стосовно міграції, вже давно слід вводити в Україні,  Гройсман, напевно для легалізації працівників публічних будинків і нелегальних виробництв, встановлює для осіб, які безперервно перебували на території України протягом трьох років з дня встановлення їм статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми встановлено нульову квота імміграції.Гройсман вирішив назавжди не лише витіснити українців на заробітчанство за кордон, а й  для економії коштів ЄС, перетворити Україну у відстійник для іммігрантів.

Гройсман вирішив назавжди не лише витіснити українців на заробітчанство за кордон, а й перетворити Україну у відстійник для іммігрантів. За  рахунок українців він відкриває кордони України для іммігрантів в інтересах ЄС, який не хоче нести фінансовий тягар з прийняття до себе мігрантів, що покидають свої країни внаслідок воєнних дій та розвалу економіки своїх держав.

Влада України в інтересах ЄС, який не хоче нести фінансовий тягар з прийняття до себе мігрантів, що покидають свої країни внаслідок воєнних дій та розвалу економік, що розв’язали ЄС і США, вирішила відкрити кордони України для іммігрантів.

Для цього Кабінет Міністрів Гройсмана затвердив квоти на офіційний прийом понад 4 тисячі іммігрантів. На відміну від США, чиє законодавство, в тому числі і стосовно міграції, вже давно слід вводити в Україні,  Гройсман, напевно для легалізації працівників публічних будинків і нелегальних виробництв, встановлює для осіб, які безперервно перебували на території України протягом трьох років з дня встановлення їм статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми встановлено нульову квота імміграції.

Вже зараз на вулицях України, а особливо ринках, бачиш не українців. І ці люди займають робочі місця українців, яких нинішня влада виштовхує за кордон.

Тепер працює проста схема, громадяни доведені до жебрацтва, приїжджий іммігранти просто одружується на бідній жінці і потім завозить до себе усю родину - батьків подружжя та дітей.

Формально, громадянство можна і купити. Особа, яка інвестувала в економіку України не менше 100 тисяч доларів США, може претендувати на імміграцію без обмежень. А як інвестувала? А просто, створила ТОВ, і звозитимуть сало чи часник, лук, щоб розвалити бізнес українських селян.

Також відповідно до закону про імміграцію, дозвіл на неї в межах квоти мають право військовослужбовці, що служили в ЗСУ три або більше років. Правда не пояснюють, як чужинець може служили в ЗСУ, не будучи громадянином України?

Фактично вводиться лазівка типу пільг з АТО. Якщо хворий, то іде в АТО, навіть перебуваючи десь в Чугуєві чи за межею зіткнення, або наїздом,  і тепер усе лікування, безкоштовна земля, і купа пільг буде  за рахунок усіх громадян, а не за рахунок тих, хто на користь РФ і Путіна без захисту здав АРК і Севастополь, військові частини і інші території на Донбасі, війну організував.

Запуск цього ввезення імігрантів почнеться з листопада цього року, то ж ще є час зупинити ці антиукраїнські дії Гройсмана і інших йому подібних.

Нещодавно за ініціативою Гройсмана були підписані документи із Ізраїлем, для прискорення вивезення туди для розвитку їхньої економіки українських будівельників.

І це притому, що в Україні влада практично не протидіє завезенню і перебуванню в Україні нелегальних мігрантів, політичних біженців та людей, які приїхали на заробітки в Україну, і займають робочі місця українців.

На відміну від жорсткої протидії незаконній міграції, як це роблять, наприклад, Президент США Дональд Трамп, або в країнах ЄС, де українця, що перевозив нелегальних мігрантів із Сирії, грецький суд цілком справедливо відправив у в'язницю на 70 років. Бо грекі розуміють, що незаконні імігранти – це шкода громадянам країни і ЄС, які не лише втрачають робочі місця, але й витрачають зароблені громадянами кошти на утримання мігрантів, вимушені отримувати зростання злочинності, появу осіб, які не хочуть вчити мову і жити за законами країни, в яку вони інфільтруються.

Костенко Євген Георгійович, шеф-редактор сайту www.zakonoproekt.org.ua

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua