Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Ультиматум Авакова про звільнення терористами будівель Донецького ОДА та Луганського УСБУ не виконано 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
12.04.2014

На сьогодні ще не виконаний ультиматум міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова про звільнення терористами протягом 48 годин захопленої ними будівлі Донецького ОДА та приміщення СБУ у Луганській областіНа сьогодні ще не виконаний ультиматум міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова про звільнення терористами протягом 48 годин захопленої ними будівлі Донецького ОДА та приміщення СБУ у Луганській області, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua..

Як інформують деякі ЗМІ, в тому числі і ICTV, яке пізніше зняла цю інформацію зі свого сайту: «У Донецьку і Луганську керівництво спецпідрозділу "Альфа" відмовилася виконувати накази представників столичної влади, вважаючи їх злочинними Джерело: fakty.ictv.ua».

Що могло стати причиною не проведення силової акції СБУ та МВС по звільненню ОДА і СБУ?

Лише те, що у випадку звільнення приміщення могло б загинути велика кількість присутніх цивільних осіб, якими прикриваються терористи?

Чи якісь неточні формулювання в законодавстві щодо участі спеціальних та правоохоронних органів в знешкодженні терористів?

Наприклад, відсутність заручників, на присутності яких наполягають МВС, але про відсутність яких заявляють терористи.

 Або відсутність в Законі України «Про боротьбу з тероризмом» http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/638-15/conv/print1389908262588419 згадування в терміні "тероризм» про захоплення приміщень органів влади.

Можливо, саме внаслідок цього Турчинов видав Указ № 386/2014 про державну охорону Донецької обласної державної адміністрації: «Відповідно до статті 112 Конституції України та статті 9 Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" постановляю:

Визначити важливим державним об'єктом, що підлягає державній охороні, будинок Донецької обласної державної адміністрації та прилеглі до нього території.

Управлінню державної охорони України забезпечити здійснення державної охорони будинку Донецької обласної державної адміністрації та прилеглих до нього територій.».

І тепер діє норма Закону про те, що "Управління державної охорони України бере участь в операціях з припинення терористичних актів, спрямованих проти посадових осіб та об'єктів, охорону яких доручено підпорядкованим цьому Управлінню підрозділам. Управління державної охорони України бере участь в операціях з припинення терористичних актів, спрямованих проти посадових осіб та об'єктів, охорону яких доручено підпорядкованим цьому Управлінню підрозділам".

Але брати терористів на змор, при тому, що Донецьке УМВС, яке не забезпечило охорону будинку,  допустило провезення в ОДА генератора і підвезення продуктів, справа важка. Я вже не кажу про відсутність блокування зв’язку терористів із зовнішнім світом.

Здається, що міняти там потрібно не 1\3 складу правоохоронних та спеціальних служб, а значно більше. І чим раніше, тим буде краще. Щоб не було так, як в Севастополі, де на росіян спрацювало керівництво місцевого УСБУ, що здало управління росіянам. З 17 березня 2010 року  по 5 серпня 2011 року - начальником Управління Служби безпеки України у м. Севастополі був  Олександр Якименко, що працював Головою СБУ при Вікторі Януковичі.

А взагалі то, основна проблема підтримки терористичної і диверсійної діяльності деяких громадян України на користь Російської Федерації – це те, що нинішні керівники України загралися своїм статусом «камікадзе» і вирішили зірвати і курс гривні і усю економіку України.

То ж рецепти тут прості:

1)               припинити рефінансування банків для підтримки їхньої ліквідності. Нехай це власники банків роблять за власний рахунок, а не за рахунок Держави України і пересічних громадян;

2)               відмінити оподаткування депозитів і мотивувати банки і вкладників «зв’язати» якомога більше грошей, аби зменшити тиск на курс гривні та розпочати мікрокредитування бізнесу;

3)               зниження ціни продукції для держпотреб, підвищення конкурентоздатності, мінімізація витрат на адміністрування, забезпечення рівня прозорості та підконтрольності процесу купівлі-продажу, і в кінцевому підсумку протистояння корупції;

4)               заборонити експорт природного газу власного видобутку і направляти увесь добитий на Україні газ, а це близько 20-25 млрд. м3 по 80-100 доларів за 1000 м3, виключно на комунальне господарство;

5)               припинити газифікацію ЖКГ та почати електрифікацію систем опалення, розпочати переведення на децентралізацію (автономність) опалення житлових приміщень, утеплення будинків та встановлення на їхньому даху автономних котелень, монтаж в квартирах лічильників та обслуговування і заміну їх за кошти постачальників енергоресурсів.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua