Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Уряд РФ ініціює про заборону SMS-спаму 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.08.2013

Уряд РФ планує внести до Держдуми РФ законопроект про заборона SMS-спаму, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua з посиланням на ЗМІ РФ.Уряд РФ планує внести до Держдуми РФ законопроект про заборона SMS-спаму, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua з посиланням на ЗМІ РФ.

Планується внести зміни до закону «Про зв'язок», що спрямовані на запобігання спаму (несанкціонованих масових розсилок SMS-та інших не голосових повідомлень) з мережі одного стільнікового оператора абонентам іншого стільнікового оператора.

На даний час стільніковій оператор має право припиняти такі розсилка лише усередині своєї мережі. Одночасно із цим він не має права робити це по відношенню до спаму з мереж інших операторів.

Планується визначити, що масові розсилки SMS-повідомлень є незаконними, якщо оператор, з мережі якого здійснюються ці спам-розсилки , не має угоди про подібні розсилка з оператором, абонентам якого ці розсилки адресовані. Після цього, кожен стільніковій оператор отримає право вживати заходів щодо припиненням незаконних масових розсилок.

Відправник масової SMS-розсилка буде зобов'язаний отримати згоду на її отримання у абонентів, яким вона адресована, з обов’язковістю забезпечення можливості однозначної ідентифікації відправника.

Оператор абонента буде зобов’язаний за його заявою повинен буде вжити заходів щодо припиненням надходження несанкціонованих розсилок на мобільний пристрій цього абонента.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua