Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В ЦВК об’явили дату парламентських виборів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.11.2010

Заступник голови Комітету з питань правосуддя Верховної Ради України Валерій Бондик дуже здивували заяви його колишніх колегЦВК - це колегіальний орган, і до відповідного до голосування комісії, її окремі члени не можуть давати ніяких коментарів

Заступник голови Комітету з питань правосуддя Верховної Ради України Валерій Бондик дуже здивували заяви його колишніх колег - заступників голови ЦВК Андрія Магери, колишнього помічника-консультанта народного депутата України Давида Жванії та Жанни Усенко-Чорної, яку висунув до ЦВК БЮТ, щодо строку початку парламентської виборчої кампанії.

Народний депутат України, вважає що такі заяви щодо дати початку парламентської виборчої кампанії є лише особистими думками окремих членів ЦВК, які не можуть озвучуватися окремими членами Центрвиборчкому.

«Центральна виборча комісія - це колегіальний орган, а це означає, що він вирішує всі питання колегіально шляхом голосування. Члени ЦВК не можуть самі від себе давати коментарі, оскільки ці коментарі – це їх суб'єктивна думка як юристів, економістів тощо. ЦВК може ухвалювати рішення лише колегіально У членів ЦВК є право на окрему думку і нехай вони її повідомляють. Але така думка повинна озвучуватися лише після голосування», вважає Валерій Бондик, який до обрання до Верховної Ради України також був членом Центральної виборчої комісії.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua