Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В діях керівників "Банк Михайлівський" є ознаки оргзлочинності 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.06.2016

Національний банк України надіслав правоохоронним органам листа щодо діяльності ПАТ "Банк Михайлівський", яка може свідчити про наявність в діях керівників банку ознак організованої злочинності, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт www.bank.gov.ua.

Національний банк України зазначив, що 20.05.2016 в банку не працював програмний комплекс "Операційний день банку Б2". Внаслідок чого ПАТ "Банк Михайлівський" своєчасно не було подано до Національного банку статистичну звітність та не проводились платежі клієнтів.

Куратор Національного банку отримав доступ до інформації вже після закінчення операційного дня 20 травня та виявив значну кількість операцій, що були заведені в систему в офлайн-режимі. Ці операції з переведення вкладів фізичних осіб з фінансової компанії, пов'язаної з банком, на баланс банку, збільшили навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на 1,1 млрд. грн. Варто зазначити, що всі ці вклади складалися із максимально наближених до гарантованої Фондом суми - 200 тис. грн.

Також 19 травня банк переуступив вимоги боргу за кредитами фізичних осіб обсягом майже 700 млн. грн. За даними ПАТ "Банк Михайлівський", фінансова компанія сплатила за договором кошти з власного рахунку у банку. Відступлення прав вимоги за цим кредитним портфелем відбулося за значно нижчою ціною, що дає усі підстави, відповідно до ст. 38 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», вважати ці правочини нікчемними. Нагадаємо, раніше Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звертав увагу позичальників ПАТ "Банк Михайлівський", що банк залишається єдиним дійсним кредитодавцем за укладеними раніше договорами.

Крім того, 19 травня кредитний комітет ПАТ "Банк Михайлівський" всупереч обмеженням Національного банку та без доведення до відома куратора прийняв низку рішень, що дозволили вивільнити забезпечення за кредитами пов'язаних осіб банку заставною вартістю понад 2 млрд. грн.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на даний момент працює над визнанням цих операцій нікчемними.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua