Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В МВС ще на одного грузина стало менше 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
08.08.2016

За даними сайту ОРД Коваль Євген Олександрович до цього займав посади першого заступника начальника Департаменту внутрішньої безпеки МВС України, а перед тим - заступника начальника управління боротьби з організованими злочинними групами та міжнародною злочинністю — начальник відділу боротьби з екстремізмом Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України.І хоча згідно ЄДРПОУ 40116086 директором Департаменту внутрішньої безпеки національної поліції України (ДВБ)(у складі кримінальної поліції) і досі є Георге Грігалашвілі, але згідно запису на сайті НПУ .в.о. директора Департаменту внутрішньої безпеки вже є Коваль Євген Олександрович полковник поліції, тел. 254-90-80.

Судячи з усього, головою Національної поліції України Хатією Деканоїдзе запущена стандартна совкова міліцейська процедура "підвішування" керівника правоохоронного органу, щоб він не відчував, що зобов'язаний діяти за Законом, а постійно озирався на тих, хто його може призначити чи не призначити.

Напевно саме цим і пояснюється, що в самій НПУ до цього часу не було жодного гучного арешту слідчих ГСУ НПУ, "дякуючи" яким за 2 роки банківського дерибану і 4000 заяв від ФГВФО, про які повідомляють ЗМІ та Голова НБУ В.Гонтарева, цілком безкоштовно, тобто даром, жодним судом України не засуджено жодного власника чи керівника банку, при тому, що їх закрито за неплатоспроможність і ліквідується вже 81, а загальна сума збитків перевищує 600 млрд. грн., які звісно не компенсовані громадянам України.

Як проінформувала Хатія Деканоїдзе Георге Грігалашвілі не повернеться до Грузії а залишиться в її команді і буде займатися атестацією патрульних поліцейських.

За даними сайту ОРД Коваль Євген Олександрович до цього займав посади першого заступника начальника Департаменту внутрішньої безпеки МВС України, а перед тим - заступника начальника управління боротьби з організованими злочинними групами та міжнародною злочинністю — начальник відділу боротьби з екстремізмом Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України.

19 грудня 2014 року у МВС нагородили кращих працівників правоохоронного відомства та волонтерів. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков особисто вручив  державні нагороди кращим працівникам органів внутрішніх справ:

За сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, високу професійну майстерність, ініціативу і наполегливість, проявлені в справі захисту прав і свобод громадян, інтересів держави, а також з нагоди Дня міліції Указом Президента України Петра Порошенка : присвоєно почесне звання "Заслужений юрист України" - полковнику міліції Мамці Григорію Миколайовичу, заступнику начальника Головного слідчого управління МВС України;

чергове спеціальне звання полковник міліції підполковнику міліції КОВАЛЮ Євгену Олександровичу, заступнику начальника управління Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю. (http://avakov.com/v-mvd-nagradili-luchshih-rabotnikov-pravoohranitelnogo-vedomstva-i-volonterov.html).

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua