Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В начальника УДО генерала Кулікова з'явилася колега - Софі Хатт 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.06.2012

Олланд знов показує приклад – вперше охорону Президента Франції очолила жінка. Відтепер охороною Франсуа Олланда буде займися 44-літня комісар поліції Софі Хатт ( Sophie Hatt).

Таким чином, уперше на пост глави служби безпеки Президента Франції призначена жінка

Елисейский палац розповсюдив комюніке, що за рішенням Президента Французької Республіки, Групою безпеки Президента республіки (GSPR) буде командувати комісар Софі Хатт, якій буде допомагати підполковник Арно Шеврей. Софі Хатт стала першою жінкою, що очолила цей престижний відділ Служби урядової охорони.

У 2000 році саме Софі Хатт врятувала прем'єра-соціаліста Ліонеля Жоспена від гніву незадоволених його заявами палестинських студентів, в результаті чого сама була поранена в спину, інформують французькі ЗМІ.

Імовірно, саме Жоспен порекомендував Олланду Хатт у якості надійного захисника.

 

Новий керівник служби безпеки президента Франції почала свою кар'єру в 1993 році - у Префектурі поліції Парижа. В 2000 вона була призначена на пост глави служби безпеки прем'єр-міністра.  Sophie HattGSPR також здійснює всі заходи, що необхідні для практичної організації і безпечному пересуванню згаданих вище осіб (спільно з спецпідрозділом ETEC ВВС Французької Республіки, коли переміщення здійснюються на літаку або вертольоті).  Під час подорожі на борту літаків, служба безпеки президента складається з агентів GSPR і стрільців спецназу Військово-повітряних сил..  Sophie HattКерівник служби безпеки президента Франції почала свою кар'єру в 1993 році - у Префектурі поліції Парижа. В 2000 вона була призначена на пост глави служби безпеки прем'єр-міністра.

Група безпеки при президенті Республіки (GSPR ) є підрозділом французької національної поліції що входить до Служби урядової охорони (HPPD) .

Вона складається з двох окремих, але доповнюють один одного: особистий захист Президент Французької Республіки, його родині, визначених осіб (колишні президенти, кандидати в президенти, деякі президентські радники) та їх офіційних резиденцій (часто це спільне завдання, разом з Республіканською гвардією) та Єлисейського палацу.

GSPR також здійснює всі заходи, що необхідні для практичної організації і безпечному пересуванню згаданих вище осіб (спільно з спецпідрозділом ETEC ВВС Французької Республіки, коли переміщення здійснюються на літаку або вертольоті).

Група безпеки при президенті Республіки (GSPR ) є підрозділом французької національної поліції що входить до Служби урядової охорони (HPPD) .  Sophie Hatt

 Під час подорожі на борту літаків, служба безпеки президента складається з агентів GSPR і стрільців спецназу Військово-повітряних сил.

Група з безпеки при президентові республіки (GSPR) була заснована указом № 83-14 від 5 січня 1983 року

 

 

 
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua