Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В Національній поліції є і ті, хто закони читає 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.09.2016

Ми вже неодноразово розповідали про те. що в органах державної влади не люблять виконувати закони, і часто тому, що є не лише нехлюями, але й тупими. Одним із таких прикладів є масове ігнорування органами державної влади України, в першу чергу, посадових осіб Державної судової адміністрації України, Кабінету Міністрів України, МВС , Національної поліції України та більшості суб'єктів владних повноважень, вимог  п.10, ч.1, ст.146 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» в редакції від 07.07.2010 р. та статті 38 Кодексу адміністративного судочинства України  створення і ведення Реєстру електронних адрес органів державної влади, їх посадових та службових осіб, які тягнуть за собою створення перешкод в діяльності судів та збільшує витрати на забезпечення правосуддя в Україні.Ми вже неодноразово розповідали про те. що в органах державної влади не люблять виконувати закони, і часто тому, що є не лише нехлюями, але й тупими. Одним із таких прикладів є масове ігнорування органами державної влади України, в першу чергу, посадових осіб Державної судової адміністрації України, Кабінету Міністрів України, МВС , Національної поліції України та більшості суб'єктів владних повноважень, вимог  п.10, ч.1, ст.146 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» в редакції від 07.07.2010 р. та статті 38 Кодексу адміністративного судочинства України  створення і ведення Реєстру електронних адрес органів державної влади, їх посадових та службових осіб, які тягнуть за собою створення перешкод в діяльності судів та збільшує витрати на забезпечення правосуддя в Україні.

Сайт www.Zakonoproekt.Org.UA вже не раз розповідав про те, що внаслідок бездіяльності та неспроможності професійно виконувати свої обв'язки керівники вищезазначених органів Зеновій Холоднюк, Володимир Гройсман, Арсен Аваков, Хатія Деканоїдзе тощо,  не виконуються вимоги Постанови Кабміну від 5 січня 2011 р. №5 «Про затвердження Положення про Єдину базу даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб'єктів владних повноважень» та не забезпечили розміщення там своїх актуальних даних, а головне, що ці чиновники просто генетично нездатні прийняти на роботу у відповідні департаменти комунікацій хоч якихось притаманних спеціалістів, щоб щось розуміли про комунікації, їх роль, та як їх організовувати.

Доходить до смішного, що в базі відсутній навіть запис про Національну поліцію України, а адресою МВС України зазначена адреса безкоштовного хостингу, що свідчить про відсутність в МВС і НПУ не лише осіб, що повинні відповідати за наповнення цієї бази, але й низький рівень вміння користуватися електронними ресурсами керівників КМУ, ДСАУ, МВС, НПУ, ГПУ. Наприклад, в Єдиній базі розміщена адреса електронної пошти Генеральну прокуратури України, яка невідома навіть в самій ГПУ. Причому, якщо на сайтах ГПУ і місцевих прокуратур є реальні адреси електронної пошти, якими користуються працівники прокуратур, то в Єдиній базі розміщені адреси електронної пошти , що мають домени безкоштовних українських, американських та російських хостингів.

Але приємно відзначити, що і в цьому бардаку, яким є нинішня влада, є ті. хто читає закони і , о диво, їх виконує. Наприклад, в тій самій НПУ, два територіальні підрозділи - Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області та Головне управління Національної поліції у м. Києві розмістили у Єдиній базі даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб'єктів владних повноважень дані про свої підрозділи.

Правда і тут не обійшлося без чергової констатації тупості керівників КМУ та ДСАУ, про яку ми вже писали раніше -  київські поліцейські не змогли розмістити у Єдиній базі дані про адреси електронної пошти територіальних (відокремлених підрозділів) ГУ Національної поліції України в м. Києві, оскільки вони не є юридичними особами, і не мають своїх ЄДРПОУ, а постановою КМУ передбачено, щоб ЄДРПОУ було. З однієї сторони ЄДРПОУ повинно бути, але чого ж тоді при прийнятті Постанови КМУ не передбачили як бути із територіальними (відокремленими підрозділами) ГУ Національної поліції України в м. Києві,

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua