Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В п’ятницю закінчився строк подачі поправок до проекту про пільги для громадян і суддів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
17.09.2011

08.09.2011 року Кабінетом Міністрів України вніс проект Закону України «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду» (реєстр. № 9127), яким пропонується не лише запровадження механізму, за яким виконання судових рішень про стягнення коштів з державних органів, підприємств, установ чи організацій, боржника-юридичної особи, примусова реалізація майна якого забороняється, здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, у разі якщо неможливо виконати рішення за рахунок боржника. Кабмін неоригінально вирішив спростити проблеми із погашенням заборгованості держави по виплаті пільг різним групам працівників і осіб. Замість того щоб виплачувати їх, законопроектом пропонується передати Кабінету Міністрів України право визначати обсяги і коло осіб, яким будуть виплачувати ці пільги. http://www.zakonoproekt.org.ua08.09.2011 року Кабінетом Міністрів України вніс проект Закону України «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду» (реєстр. № 9127), яким пропонується не лише запровадження механізму, за яким виконання судових рішень про стягнення коштів з державних органів, підприємств, установ чи організацій, боржника-юридичної особи, примусова реалізація майна якого забороняється, здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, у разі якщо неможливо виконати рішення за рахунок боржника. Кабмін неоригінально вирішив спростити проблеми із погашенням заборгованості держави по виплаті пільг різним групам працівників і осіб. Замість того щоб виплачувати їх, законопроектом пропонується передати Кабінету Міністрів України право визначати обсяги і коло осіб, яким будуть виплачувати ці пільги.

Для цього у розділі законопроекту II «Прикінцеві та перехідні положення» вносяться зміни до Законів України «Про прокуратуру», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», “Про Кабінет Міністрів України”, «Про жертви нацистських переслідувань», «Про захист рослин», «Про міліцію», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про пожежну безпеку», «Про соціальний захист дітей війни», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Гірничого закону України.

Вже 09.09.2011 року проект було розглянуто і прийнято за основу у першому читанні із порушенням, навіть норм Регламенту ВР, я вже про Конституцію України не кажу, зазначає на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA політолог Євген Костенко.

Незважаючи на великий суспільний інтерес до цього проекту, так звані апозиціонери не вносили і не розглядали проектів своїх рішень проти такого розгляду у Верховній Раді України. Не було розглянуто на сесії і ніяких потуг проти цього бютівців і нунсівців з регламентного комітету.

А оскільки законопроект №9127 «Про гарантії держави щодо виконання рішень суду» прийняли із скороченим строком підготовки пропозицій, то 16.09.2011 року закінчився строк, коли можна було ще подати свої поправки до цього законопроекту.

Скасування закріплених спеціальними Законами конкретизованих обсягів соціальних гарантій (знижки за житло і комунальні послуги, розміри грошової винагороди, надбавки до пенсій тощо) суперечить визначеній статтею 22 Конституції України вимозі, що «При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод, Верховній Раді України, і хоча порядок надання соціальних гарантій та пільг і є сферою компетенції Кабінету Міністрів України, яку він реалізує через підзаконне регулювання, то вже права на соціальні пільги та розмір таких пільг повинні визначатися виключно законом. Крім того це суперечить і пункту 3.2 Рішення Конституційного Суду України (у справі про соціальні гарантії громадян 9 липня 2007 року N6-рп/2007) щодо того, що невиконання державою своїх соціальних зобов'язань щодо окремих осіб ставить громадян у нерівні умови, підриває принцип довіри особи до держави, що закономірно призводить до порушення принципів соціальної, правової держави.

Більш за все, що комітет з питань правосуддя і Верховна Рада України не підтримають пропозиції відхилити прийняті у 1 читані норми розділу II «Прикінцеві та перехідні положення». Судячи з усього, проект будуть приймати на наступному тижні, і після цього у громадян залишиться право лише звертатися до Конституційного Суду України.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua