Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В Парламенті знайшли мертвого члена Ради Національного банку України 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.05.2012

Банківські афери, які відбувалися і продовжують відбуватися «дякуючи» колишнім Голові НБУ В.Стельмаху та Президенту України В.Ющенку, привертають увагу до необхідності контролю за Радою НБУ

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про призначення членів Ради Національного банку України» від 16 липня 1999 року №992-XIV Верховною Радою України (із змінами, внесеними гідно з Постановами ВР №1722-III від 18.05.2000, ВВР, 2000, №35, ст.291 №560-V від 11.01.2007, ВВР, 2007, №13, ст.138 №504-VI від 05.09.2008, ВВР, 2009, №6, ст.56), відповідно до статті 10 Закону України «Про Національний банк України» призначено членами Ради Національного банку України:

1. Альошина Валерія Борисовича - Голову Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності

2. Буряка Сергія Васильовича - члена Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності

3. Плужникова Ігоря Олександровича - члена Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

4. Тимошенко Юлію Володимирівну - віце-прем'єр-міністра України

5. Порошенка Петра Олексійовича - голову Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності

6. Шпига Федора Івановича - голову підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності

7. Юшка Ігоря Олеговича - заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності

8. Гончарова Михайла Олександровича - секретаря Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності

9. Горбаля Василя Михайловича - члена Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності

10. Клюєва Сергія Петровича - члена Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності

11. Колєснікова Бориса Вікторовича - члена Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики

12. Прасолова Ігоря Миколайовича - члена Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

13. Полунєєва Юрія Володимировича - секретаря Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності.

Членом Ради Національного банку України до цього часу є вже давно померлий Ігор Плужников, як свідчить текст цієї чинної постанови, з текстом якої можна ознайомитися на сайті «Законодавство України» Верховної Ради України «совершенно безвозмездно», тобто зовсім даром, як казала сова з відомого мультфільму про Вінні Пуха.

Не менш дивним є і те, що відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про призначення членів Ради Національного банку України» до її складу входить 13 членів, у той час коли згідно статті 10 Закону України «Про Національний банк України» до складу Ради Національного банку України входить 14 членів, але від Верховної Ради України лише 7.

Оскільки такий важливий документ знаходиться в такому неохайному стані, то це свідчить не тільки про низький рівень юридичних служб парламенту, але й про те, що можливо певна посадова особа Верховної Ради України спеціально блокувала внесення змін до цієї постанови, аби уникнути питання щодо продовження повноважень члена Ради Національного банку, в якому ця посадова особа була зацікавлена.

На цю тему: "У ВР для торгівлі з’явилися 6 «ласих» посад" .

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua