Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В Раді проголосували за припинення прав Азарова 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
10.12.2010

Верховна Рада України прийняла в першому читанні і за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про виноград та виноградне вино» (щодо компетенції центрального органу виконавчої влади із сільського господарства) №7049.

Проектом пропонується з частини 3 статті 15 вилучити право Кабінету Міністрів України затверджувати порядок подальшої переробки або знищення фальсифікованих вин, вермутів, коньяків України, бренді, що були конфісковані за рішенням суду й підлягають переробці або знищенню. На думку суб’єкта законодавчої ініціативи всі ці питання вже вирішені чинними. постановами Кабінету Міністрів України.

І все ж таки не можна погодитися із цими доводами й слід частину 3 статті 15 викласти в такій редакції: «Фальсифіковані вина, вермути, коньяки України, бренді конфіскуються за рішенням суду й підлягають подальшій переробці або знищенню в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України.».

Дійсно, не потрібно уводити обов’язок затверджувати новий порядок, оскільки вже існує Постанова Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. № 50 «Про затвердження загальних вимог до здійснення переробки, утилізації, знищення або подальшого використання вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції» та від 19.04.2004 р. № 508 «Про порядок утилізації та знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів», зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua

Але, у той самий час, немає й необхідності виключати з повноважень Кабінету Міністрів України право на таку регламентацію, оскільки у вищезазначеній постанові не врегульовані питання переробки фальсифікованої виноробної продукції, у тому числі виготовленої з додаванням нешкідливих для здоров‘я людини речовин.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua