Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В США готують закон про посилення покарання за наклеп  

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.05.2017

Брехня демократичних опонентів республіканця Трампа вже привела до підготовки законопроекту стосовно посилення і без того наявного  покарання за наклеп, про що глава апарату співробітників Білого дому Райнс Прібес заявив в ефірі телекомпанії ABC.

За його словами співробітникам Трампа вже надоїло, що їхні політичні опоненти, які причетні до цілодобового розповсюдження  брехливих новин активізували це після приголомшеної поразки на виборах своєї кандидатки.

Республіканський кандидат President Donald J. #Trump зіткнувся із ноу-хау #Democrats , вже відпрацьованих в Україні на місцевих кадрах, що вже в четвертий раз приходять до влади внаслідок заколотів і розповсюдження фейкових новин та наклепів. Саме для ефективності наклепів та брехливих новин (фейків) журналісти та політикани, що використовують поти конкурентів брехню  розпочали цілу кампанію проти закону про відповідальність за наклепи і випуск брехливих новин. 

Використання методу проведення заколотів із розповсюдженням фейкових новин та наклепів все ж таки привело до програшу у випадку із обранням нового Президента США Трампа. Демократи програли, і ще більше почали використовувати проти нього ті самі методи, що їхні грантоїди вже роками відпрацьовують в Україні, спочатку проти законно обраної влади, що була незаконно відсунута внаслідок заколоту взимку 2013-2014 р.р., а коли не було цих супротивників, то і проти своїх з числа заколотників.

Не дивно, що ці методи, які використовуються демократами проти Трампа, практично співпадають із тими, що використовуються лібералами в інших країнах проти правих кандидатів і політиків.

Напевно, саме тому вже і на Заході почали готувати закони про покарання за розповсюдженням журналістами та політиканами наклепів та брехливих новин (фейків).

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua