Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


В США почали випускати діаманти з праху коханої людини 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.08.2011

LifeGem є сертифікованим виробником високоякісних алмазів, створених з пасма волосся або з праху коханої людини, як пам'ятник його унікального життя, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на компанію LifeGem.  Алмази молекулярне ідентичні природним алмазам, і задовольняють самих елітних ювелірів. Вони мають точно такий же блиск, вогонь, блиск і твердість, як алмази, що знайдені в землі.LifeGem є сертифікованим виробником високоякісних алмазів, створених з пасма волосся або з праху коханої людини, як пам'ятник його унікального життя, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на компанію LifeGem.

Алмази молекулярне ідентичні природним алмазам, і задовольняють самих елітних ювелірів. Вони мають точно такий же блиск, вогонь, блиск і твердість, як алмази, що знайдені в землі.

LifeGem запатентувала технологію, за якою алмази створюються індивідуально, в залежності від конкретного джерела вуглецю.

В інформації LifeGem говориться, що якщо ви втратили близьку людину або просто хочете, щоб закарбувати свою любов, LifeGem алмаз надає можливість охопити день пам'яті вашого улюбленого людини в день.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua