Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Ватикан назвав Ісуса Христа першим мікроблогером 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.09.2013

Ісус Христос першим у світі почав використовувати короткі повідомлення, що містять менше 45 символів, наприклад, «любіть один одного», зазначив священнослужитель. Ця фраза в три рази коротше, ніж максимально допустима сервісом мікроблогів Twitter, який обмежує довжину повідомлень 140 символами, інформує сайт zakonoproekt.org.ua. Фото: shutterstock.com «Ісус був першою людиною у світі, який почав залишати короткі повідомлення», - заявив кардинал Джанфранко Равазі (Gianfranco Ravasi) в середу в Римі італійським ЗМІ. Христос використовував короткі, але повні сенсу формулювання, щоб донести боже вчення, уточнив церковнослужитель. Равазі очолює папський рада з культури.

Ісус Христос першим у світі почав використовувати короткі повідомлення, що містять менше 45 символів, наприклад, «любіть один одного», зазначив священнослужитель. Ця фраза в три рази коротше, ніж максимально допустима сервісом мікроблогів Twitter, який обмежує довжину повідомлень 140 символами, інформує сайт zakonoproekt.org.ua із посиланням на ruformator.ru .

У 2009 році Джанфранко Равазі заявив, що теорія еволюції Чарльза Дарвіна який суперечить біблійній версії походження світу, після чого вперше потрапив у поле зору ЗМІ.

Католицька церква активно присутня в Інтернеті і соціальних мережах. У грудні 2012 року папа римський Бенедикт XVI зареєструвався в «Твіттері», а в липні цього року Ватикан пообіцяв всім активним передплатникам тата в соцмережах індульгенції, завдяки яким їх час перебування в чистилищі після смерті буде скорочено. У червні Папа Римський анонсував відкриття новинного порталу Ватикану News.va. Портал об'єднав інформацію з різних інформаційних джерел Ватикану - друкованих видань, соцмереж, радіо і телебачення.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua