Zakonoproekt.Org.UA

 


Ватикан назвав Ісуса Христа першим мікроблогером 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.09.2013

Ісус Христос першим у світі почав використовувати короткі повідомлення, що містять менше 45 символів, наприклад, «любіть один одного», зазначив священнослужитель. Ця фраза в три рази коротше, ніж максимально допустима сервісом мікроблогів Twitter, який обмежує довжину повідомлень 140 символами, інформує сайт zakonoproekt.org.ua. Фото: shutterstock.com «Ісус був першою людиною у світі, який почав залишати короткі повідомлення», - заявив кардинал Джанфранко Равазі (Gianfranco Ravasi) в середу в Римі італійським ЗМІ. Христос використовував короткі, але повні сенсу формулювання, щоб донести боже вчення, уточнив церковнослужитель. Равазі очолює папський рада з культури.

Ісус Христос першим у світі почав використовувати короткі повідомлення, що містять менше 45 символів, наприклад, «любіть один одного», зазначив священнослужитель. Ця фраза в три рази коротше, ніж максимально допустима сервісом мікроблогів Twitter, який обмежує довжину повідомлень 140 символами, інформує сайт zakonoproekt.org.ua із посиланням на ruformator.ru .

У 2009 році Джанфранко Равазі заявив, що теорія еволюції Чарльза Дарвіна який суперечить біблійній версії походження світу, після чого вперше потрапив у поле зору ЗМІ.

Католицька церква активно присутня в Інтернеті і соціальних мережах. У грудні 2012 року папа римський Бенедикт XVI зареєструвався в «Твіттері», а в липні цього року Ватикан пообіцяв всім активним передплатникам тата в соцмережах індульгенції, завдяки яким їх час перебування в чистилищі після смерті буде скорочено. У червні Папа Римський анонсував відкриття новинного порталу Ватикану News.va. Портал об'єднав інформацію з різних інформаційних джерел Ватикану - друкованих видань, соцмереж, радіо і телебачення.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми