Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Вчора знайшли, як з кишені пересічних пенсіонерів щорічно витягували 70 мільйонів гривень 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
28.07.2011

Кабінет Міністрів України 27.07.2011 на своєму засіданні прийняв постанову «Про утворення територіальних органів Пенсійного фонду України» проект якого було розроблено Пенсійним фондом. Постанова передбачє оптимізацію системи органів Фонду, удосконалення управління його місцевими органами та скорочення чисельності керівних посад , зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA з посиланням на інформацію оприлюднену Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів.

В першу чергу передбачається об’єднати управління Фонду у містах обласного підпорядкування, аби уникнути дублювання 122 управлінь, коли одне управління виконує повноваження по району, а інше – по місту, а також об’єднати 19 управлінь Пенсійного фонду, які на даний час функціонують у районах одного міста.

І хоча за попередніми розрахунками, буде скорочено 1220 штатних одиниць, що за дасть можливість зекономити Фонду майже 70,0 млн. грн. на рік, виникають питання про те, а чому це скорочення не відбулося раніше, і за рахунок цього не підвищили пенсії пересічним пенсіонерам. І чому, після введення єдиного соціального внеску, на обсяг витрат на адміністрування фондів, кошти яких тепер адмініструє Пенсійний Фонд, до цього часу не зменшений розмір цього внеску?

І хоча за словами Сергія Тігіпка, реалізація постанови не потребуватиме додаткових видатків Пенсійного фонду та Державного бюджету України, видавець відомого довідника «Офіційна Україна сьогодні» Юрій Марченко задає справедливе запитання: «І куди підуть 1200 скорочених фахівців? На пенсію?». Хоча, і в такому випадку, витрати на це таки будуть. Хоча може ці фахівці просто підуть в інший розділ довідника «Офіційна Україна сьогодні», вважає політолог Євген Костенко.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua