Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Верховна Рада прийняла Постанову про відхилення мовного проекту С.Ківалова 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
07.07.2012

У той час коли всі воюють проти проекту Закону України про засади державної мовної політики Сергія Ківалова №9073 від 26.08.2011 р. Апарат Верховної Ради України під керівництвом його керівника Валентина Зайчука розмістив на своєму офіційному сайті інформацію про те, що щодо Верховна Рада України прийняла підготовлену народним депутатом України від БЮТ і Головою Комітету з питань культури і духовності В.Яворівським Постанову про відхилення мовного проекту С.Ківалова №9073/П від 23.05.201, текст якої вже розміщено на тій самій сторінці законопроекту поруч із записом: "Останній етап проходження: Постанову прийнято (05.06.2012)", зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA .У той час коли всі воюють проти проекту Закону України про засади державної мовної політики Сергія Ківалова №9073 від 26.08.2011 р. Апарат Верховної Ради України під керівництвом його керівника Валентина Зайчука розмістив на своєму офіційному сайті інформацію про те, що щодо Верховна Рада України прийняла підготовлену народним депутатом України від БЮТ і Головою Комітету з питань культури і духовності В.Яворівським Постанову про відхилення мовного проекту С.Ківалова №9073/П від 23.05.201, текст якої вже розміщено на тій самій сторінці законопроекту поруч із записом: "Останній етап проходження: Постанову прийнято (05.06.2012)", зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA .

Слід зазначити що це позитивні дія і новина, оскільки В. Яворівський, як і багато інших народних депутатів України від БЮТ і НУНС? проголосували у свій час за включення до порядку денного законопроектів Колесніченка і КІвалова про мови.

Це теж позиція.

Правда розумна фракція б просто проголосувала проти того, щоб ці законопроекти до порядку денного сесії ВР, ще на початку розгляду порядку денного.

Нагадаю, що за внесення до порядку денного сесії проектів Вадима Колесніченка №9059-1 від 26.08.2011 р. "Про заборону звуження сфери застосування регіональних мов або мов меншин України" та Сергія Ківалова №9073 від 26.08.2011 р. "Про засади державної мовної політики" проголосувало 309 нардепів - 59 від БЮТ, і 19 від НУНС.

Нагадаю, що за внесення до порядку денного сесії проектів Вадима Колесніченка №9059-1 від 26.08.2011 р. "Про заборону звуження сфери застосування регіональних мов або мов меншин України" та Сергія Ківалова №9073 від 26.08.2011 р. "Про засади державної мовної політики" проголосувало 309 нардепів - 59 від БЮТ, і 19 від НУНС.  "Поіменне голосування про проект Постанови про порядок денний десятої сесії Верховної Ради України шостого скликання (№9800) - за основу та в цілому" 07/лютий /2012 11:38 За:309 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:104 Всього:413.  Фракція “Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина" - За:59 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:29 Відсутні:14. Проголосували "ЗА" такі нардепи - Абдуллін О.Р., Арутюнов Г.Р., Бабенко В.Б., Боднар О.Б., Болюра А.В., Бондаренко В.Д., Бондарєв К.А., Бородін В.В., Ганущак Ю.І., Давимука С.А., Данілов В.Б., Деревляний В.Т., Дончак В.А., Дубіль В.О., Єресько І.Г., Зімін Є.І., Кальченко В.М., Кеменяш О.М., Кожем’якін А.А., Кондратюк О.К., Корж В.Т., Коротюк В.І., Косів М.В., Костенко П.І., Кошин С.М., Крайній В.Г., Курпіль С.В., Левцун В.І., Лук’янчук Р.В., Лукашук О.Г., Міщенко С.Г., Павловський А.М., Пашинський С.В., Петренко В.М., Подгорний С.П., Прокопчук Ю.В., Пудов Б.М., Рябека О.Г., Семерак О.М., Сербін Ю.С., Скибінецький О.М., Соболєв С.В., Соколов М.В., Суслов Є.І., Сушкевич В.М., Таран В.В., Тищенко О.І., Трегубов Ю.В., Триндюк Ю.Г., Уколов В.О., Унгурян П.Я., Федорчук Я.П., Філенко В.П., Фомін О.В., Шаго Є.П., Шевченко А.В., Шлемко Д.В., Шустік О.Ю., Яворівський В.О.  Фракція Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона”: Народний Союз “Наша Україна”, Політична партія “Вперед, Україно!”, Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія “Собор” , Партія Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України, Громадянська партія “ПОРА”, Партія захисників Вітчизни - За:19 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:31 Відсутні:15. Проголосували "ЗА" такі нардепи - Василенко С.В., Зварич Р.М., Каськів В.В., Кендзьор Я.М., Мартиненко М.В., Марущенко В.С., Матвієнко А.С., Мойсик В.Р., Палиця І.П., Парубій А.В., Петьовка В.В., Полянчич М.М., Стойко І.М., Стретович В.М., Ткач Р.В., Тополов В.С., Третьяков О.Ю., Ющенко П.А., Яценюк А.П.. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/gol_karta_zal3?g_id=24767  Судячи з усього, питання було в тому, щоб питання прро депутатську недоторканність не пропустити. І в цей день вони проти проекту С.Ківалова не голосували. Як і о 17:48:02 за проект Закону про державну мову України (реєстраційний номер 10514) Павла Мовчана."Поіменне голосування про проект Постанови про порядок денний десятої сесії Верховної Ради України шостого скликання (№9800) - за основу та в цілому" 07/лютий /2012 11:38 За:309 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:104 Всього:413.

Фракція “Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина" - За:59 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:29 Відсутні:14. Проголосували "ЗА" такі нардепи - Абдуллін О.Р., Арутюнов Г.Р., Бабенко В.Б., Боднар О.Б., Болюра А.В., Бондаренко В.Д., Бондарєв К.А., Бородін В.В., Ганущак Ю.І., Давимука С.А., Данілов В.Б., Деревляний В.Т., Дончак В.А., Дубіль В.О., Єресько І.Г., Зімін Є.І., Кальченко В.М., Кеменяш О.М., Кожем’якін А.А., Кондратюк О.К., Корж В.Т., Коротюк В.І., Косів М.В., Костенко П.І., Кошин С.М., Крайній В.Г., Курпіль С.В., Левцун В.І., Лук’янчук Р.В., Лукашук О.Г., Міщенко С.Г., Павловський А.М., Пашинський С.В., Петренко В.М., Подгорний С.П., Прокопчук Ю.В., Пудов Б.М., Рябека О.Г., Семерак О.М., Сербін Ю.С., Скибінецький О.М., Соболєв С.В., Соколов М.В., Суслов Є.І., Сушкевич В.М., Таран В.В., Тищенко О.І., Трегубов Ю.В., Триндюк Ю.Г., Уколов В.О., Унгурян П.Я., Федорчук Я.П., Філенко В.П., Фомін О.В., Шаго Є.П., Шевченко А.В., Шлемко Д.В., Шустік О.Ю., Яворівський В.О.

Фракція Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона”: Народний Союз “Наша Україна”, Політична партія “Вперед, Україно!”, Народний Рух України, Українська Народна Партія, Українська республіканська партія “Собор” , Партія Християнсько-Демократичний Союз, Європейська партія України, Громадянська партія “ПОРА”, Партія захисників Вітчизни - За:19 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:31 Відсутні:15. Проголосували "ЗА" такі нардепи - Василенко С.В., Зварич Р.М., Каськів В.В., Кендзьор Я.М., Мартиненко М.В., Марущенко В.С., Матвієнко А.С., Мойсик В.Р., Палиця І.П., Парубій А.В., Петьовка В.В., Полянчич М.М., Стойко І.М., Стретович В.М., Ткач Р.В., Тополов В.С., Третьяков О.Ю., Ющенко П.А., Яценюк А.П.

Ось тут можна це перевірити. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/gol_karta_zal3?g_id=24767

Судячи з усього, питання було в тому, щоб питання прро депутатську недоторканність не пропустити. І в цей день вони проти проекту С.Ківалова не голосували. Як і о 17:48:02 за проект Закону про державну мову України (реєстраційний номер 10514) Павла Мовчана.

Євген Костенко

 
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua