Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Верховна Рада України вирішила таки розглянути питання денонсації угоди про кіпрські офшори 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
30.11.2010

Ще 6 вересня 2010 року у Верховній Раді України було зареєстровано законопроект №7091 «Про денонсацію Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і  Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна» (щодо відміни акту, яким було створено систему вивезення грошей із СРСР через Кіпр, пограбування народів СРСР вищим керівництвом та чиновництвом КПРС та СРСР, і який, і до цього часу, спричиняє негативний вплив на податкову систему та економіку України в цілому).

Голова Верховної Ради України В.Литвин, який блокував розгляд цього проекту повідомив, що він «попросив секретаріат, щоб відшукали той документ, який ми розглядали, Верховна Рада України не підтримала. Коли не буде у вас заперечень, я внесу його на розгляд, поставимо на голосування і приймемо рішення. Бо чекати, поки надійде новий офіційний документ, я думаю, далі не можна, а політичних розмов на цю тему дуже багато.».

Проект, який у Верховній Раді України постійно відмовлялися розглядати і підтримувати, сьогодні таки вирішили розглянути у найближчий час. Правда, все буде залежати від того, чи знайдеться для цього час і підтримка більшості.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua