Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Верховний суд США дозволив зламувати будь-які комп'ютери в будь-якій країні світу 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
10.07.2016

Верховний суд США схвалив поправки до законодавства, за якими американські суди зможуть видавати слідчим органам санкції на доступ до будь-яких комп'ютерів, в тому числі і до розташованих за кордономВерховний суд США схвалив поправки до законодавства, за якими американські суди зможуть видавати слідчим органам санкції на доступ до будь-яких комп'ютерів, в тому числі і до розташованих за кордоном, інформує сайт www.Zakonoproekt.Org.UA, із посиланням на strana.ua та Reuters.

За чинним раніше порядком, судді могли видати санкції тільки на доступ до комп'ютерів, які на території їх юрисдикції.

Голова Верховного суду Джон Робертс вже направив рішення в Конгрес, який до 1 грудня 2016 року має внести відповідні поправки в законодавство. Однак якщо законодавці не внесуть до цього часу зміни в федеральні закони, то рішення Верховного суду вступить в силу автоматично.

Це рішення прийнято незважаючи на протести правозахисників і громадських активістів, які вважають, що ці поправки значно розширять повноваження ФБР в здійсненні хакерських атак під час розслідування злочинів.

На внесення поправок в кримінальне законодавство з 2013 року наполягало Міністерство юстиції, яке характеризувало їх як "незначні зміни". Однак правозахисні організації і корпорація Google, відзначає Reuters, виступали проти цієї ініціативи. На їхню думку, ФБР тепер зможе проводити масові хакерські атаки на комп'ютерні мережі.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua