Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Відкрито конкурс для тих, хто любить Facebook 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
31.01.2011

Відкрито нову програму "Представники Facebook в Україні".

Конкурс для тих, хто любить Facebook і прагне, щоб ним користувалося більше людей в Україні, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua . "Ми вас дуже цінуємо й вирішили віддячити самих активних, тих, хто приведе на Facebook найбільше друзів, призами - телефонами Nokia З3, у яких є дуже зручний додаток Facebook!" пишуть організатори конкурсу.

Правда чомусь там все російською. напевно не читали у Facebook книжку Л.Кучми, що Україна не Росія.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, перейдіть у розділ "Заява" на сторінці "Представники Facebook в Україні" й відправте заявку на участь у конкурсі. Будуть розгялнуті всі заявки й відправлені тим, кого виберуть для участі в конкурсі та запрошення в секретну групу представників Facebook в Україні.

Для участі в програмі будуть зараховані тільки ті запрошення, які будуть відправлені обраними учасниками після старту конкурсу - тобто починаючи з 24-го лютого. На цій же сторінці Ви можете заповнити заяву й поставити запитання про конкурс, а "Представники Facebook в Україні" спробують на них відповісти.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua