Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Відомі аферою із підвищенням пенсійного віку Зайчуки не тонуть 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
21.08.2016

Порошенко звільнив посла України в Чехії, а його брата - колишнього керівника апарату ВР Валентина, призначив перед цим своїм радником.  Зайчуки відомі своєю аферою із підвищенням пенсійного віку для чоловіків та жінок, що співпало із досягненням ними пенсійного віку, після якого їм, якби не підвищили пенсійний вік, прийшлося звільнитися з посад - Валентина Зайчука - керівника апарату ВР, і Бориса Зайчука - голови правління Пенсійного фонду України, чого вони не хотіли.Порошенко звільнив посла України в Чехії, а його брата - колишнього керівника апарату ВР Валентина, призначив перед цим своїм радником.

Зайчуки відомі своєю аферою із підвищенням пенсійного віку для чоловіків та жінок, що співпало із досягненням ними пенсійного віку, після якого їм, якби не підвищили пенсійний вік, прийшлося звільнитися з посад - Валентина Зайчука - керівника апарату ВР, і Бориса Зайчука - голови правління Пенсійного фонду України, чого вони не хотіли.

Після цього молодший на 15 хвилин Борис Зайчук з 1 листопада 2012 - Надзвичайним і Повноважний Посол України в Чеській Республіці. Звільнений з посади посла 19.08.2016 Указом Порошенка №335/2016. Як повідомити чеські ЗМІ, українське посольство в Чехії намагалося визволити з в'язниці екс-радника Януковича, звинуваченого у співпраці з терористами.

27 серпня 2014 року Валентину Зайчуку таки виповнилося 65 років у зв'язку з чим, за чинним законодавством, він мав би покинути державну службу, однак він як керівник апарату ВР зміг організувати, щоб залежні від нього депутати продовжив його термін перебування на держслужбі.

Обраний 27 листопада 2014  Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман розумів, що не мав змоги реально впливати на роботу апарату, яким керувала особа, що була висунута туди регіоналами. і де-факто Голова ВР через це був формальним керівником ВР. Протистояння продовжувалося до 15 вересня 2015 року, коли  Верховна Рада України таки з 5 разу звільнила керівника апарату ВР Валентина Зайчука. За проголосували 238 депутатів при мінімально необхідних 226.  

Порошенко призначив Валентина Зайчука Порошенко 14.04..2016 р. своїм позаштатним радником, після того як 14 квітня 2016  на посаду Прем'єр-міністра України було обрано Володимира Гройсмана, який відразу після призначення заявив, що виконуючи вимоги МВФ, уряд підвищить тарифи на газ і вони будуть 100% відповідати вартості. За аналізом це призначення радником - виконання домовленості про голосування підконтрольних Зайчуку депутатів за обрання Гройсмана на посаду Прем'єр-Міністра України. 

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua