Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Постанови Верховної Ради України про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування причин збитковості підприємств вугільно-промислового комплексу

1. Обґрунтування необхідності прийняття акту

Проектом Постанови утворюється Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань розслідування причин збитковості підприємств вугільно-промислового комплексу, (далі Тимчасова слідча комісія).

2. Мета і завдання прийняття акту

З метою здійснення парламентського контролю щодо причин збитковості підприємств вугільно-промислового комплексу та здійснення неупередженого та прозорого розслідування обставин та причин критичного становища щодо заборгованостей по заробітній платі працівникам вугільних підприємств, утворюється Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України.

Основним завданням Тимчасової слідчої комісії визначається:

  • перевірка діяльності ПАТ «Львівська вугільна компанія», ДП «Львіввугілля», ДП «Волиньвугілля», ПАТ «Шахта «Надія»», ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська».
  • розслідування причин збитковості підприємств вугільно-промислового комплексу, що призвели до:

заборгованості по виплаті заробітній платі працівникам вугільної галузі;

зменшення видобутку вугілля;

погіршення якості вугілля;

заборгованості по електроенергії на вугледобувних підприємствах;

невчасної модернізації видобутку вугілля.

  • розробка пропозицій Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України на підставі результатів розслідування;
  • ініціювання питання про притягнення винних осіб до відповідальності, передбаченої законодавством України.

3. Загальна характеристика і основні положення проекту

Проект Постанови передбачає утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування причин збитковості підприємств вугільно-промислового комплексу.

Також проектом Постанови визначається кількісний склад та порядок формування відповідної Тимчасової слідчої комісії, її завдання, термін роботи та термін заслуховування її звіту про виконану роботу.

4. Стан нормативно-правової бази

Відносини у даній сфері регулюються Конституцією України, Регламентом Верховної Ради України, затвердженим Законом України «Про Регламент Верховної Ради України», іншими законами та нормативно-правовими актами.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація проекту Постанови не потребуватиме додаткових видатків з Державного бюджету України.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків

Прийняття цього проекту Постанови Верховної Ради України забезпечить здійснення належного здійснення парламентського контролю щодо діяльності керівництва ПАТ «Львівська вугільна компанія», ДП «Львіввугілля», ДП «Волиньвугілля», ПАТ «Шахта «Надія»», ДП «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» та здійснення неупередженого та прозорого розслідування обставин заборгованості по виплаті заробітній платі працівникам вугільної галузі, зменшення видобутку вуглю, погіршення якості вугілля, заборгованості по електроенергії на вугледобувних підприємствах та невчасної модернізації видобутку вуглю.

Народний депутат України Камельчук Ю. О.

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua