Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік»

1. Обґрунтування необхідності прийняття Закону.

На даний час склалася вкрай напружена ситуація стосовно будівництва шахти «Нововолинська». Не дивлячись, що будівництво шахти знаходиться на завершальному етапі, у державному бюджеті на 2018 рік по бюджетній програмі КПКВК 11011530 «Державна підтримка будівництва шахти №10 «Нововолинська» передбачено лише 10,0 млн. грн., яких недостатньо для проведення необхідних робіт у 2018 році та оплати за фактично виконані роботи з будівництва шахти.

2.Цілі й завдання прийняття Закону.

Метою даного законопроекту є збільшення видатків на 2018 рік для погашення заборгованості за виконані роботи з будівництва шахти та проведення відповідних робіт у 2018 році.

3.Загальна характеристика і основні положення Закону.

Проектом Закону України передбачено збільшити видатки для Міністерства енергетики та вугільної промисловості України по бюджетній програмі КПКВК 11011530 «Державна підтримка будівництва шахти №10 «Нововолинська» 48000,0 тис. гривень.

4.Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання.

Питання виділення коштів для будівництва шахти регулюється Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» і не потребує внесення змін до інших законів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування.

На реалізацію законопроекту за прогнозними розрахунками у 2018 році необхідно додатково 48000,0 тис. грн. Зазначені додаткові видатки, можуть бути профінансовані за рахунок додаткових надходжень коштів до державного бюджету внаслідок недопущення укриття податків і зборів в офшорних зонах.

6.Прогноз соціально-економічних наслідків прийняття Закону.

Прийняття даного законопроекту сприятиме прискоренню завершення будівництва шахти призведе до збільшення видобутку вугілля, створенню додаткових робочих місць.

Народний депутат України Юлія Тимошенко

Народний депутат України Крулько І.І.

Народний депутат України Кужель О.В.

Народний депутат України Кириленко І.Г.

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua