Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту постанови Верховної Ради України

«Про заходи необхідні для безперешкодної роботи

засобів масової інформації у період виборчого процесу виборів Президента України у 2019 році»

  1. Обґрунтування необхідності прийняття постанови

Прийняття Постанови Верховної Ради України «Про заходи необхідні для безперешкодної роботи засобів масової інформації у період виборчого процесу виборів Президента України у 2019 році» викликане необхідністю забезпечення обєктивного та безперешкодного висвітлення ходу передвиборчої кампанії чергових виборів Президента України у 2019 році, забезпечення конституційних гарантій на свободу слова в Україні.

  1. Цілі і завдання прийняття акту

Метою проекту Постанови є усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у висвітленні передвиборчої кампанії з виборів Президента України у 2019 році, запобігання можливим зловживанням з боку контролюючих органів при проведенні перевірок діяльності засобів масової інформації.

3. Загальна характеристика та основні положення постанови

Проектом Постанови передбачається звернутися до Кабінету Міністрів України з дорученням та до Державної фіскальної служби України й Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з рекомендацією запровадити мораторій на проведення перевірок засобів масової інформації контролюючими органами, так як перевірки у передвиборчий період та можливі зловживання з боку осіб, які здійснюють перевірки, можуть призвести до порушення конституційних гарантій на свободу слова в Україні, негативно вплинути на процес забезпечення обєктивного та безперешкодного висвітлення ходу передвиборчої кампанії.

  1. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Прийняття Постанови не створює необхідності внесення змін до інших законодавчих актів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація Постанови не потребує виділення додаткових коштів з Державного бюджету України.

6. Прогноз соціально-економічних наслідків прийняття законопроекту

Прийняття даної Постанови сприятиме процесу забезпечення конституційного права громадян України на інформацію та утвердженню політичної та ідеологічної багатоманітності.

Народні депутати України Рибчинський Є.Ю. (№409)

Сюмар В.П. (№007)

Сташук В.Ф. (№410)

Молоток І.Ф. (№358)

Петьовка В.В. (№276)

Княжицький М.Л. (№034)

Кондратюк О.К. (№425)

Абдуллін О.Р. (№450)

Луценко І.В. (№211)

Немиря Г.М. (№215)

Соболєв С.В. (№212)

Береза Б.Ю. (№411)

Рябчин О.М. (№217)

Євтушок С.М. (№354)

Крулько І.І. (№216)

Кужель О.В. (№244)

Кривошея Г.Г. (№064)

Одарченко Ю.В. (№457)

Богдан Р.Д. (№456)

Березюк О.Р. (155)

Сотник О.С. (№138)

Романова А.А. (№157)

Діденко І.А. (№145)

Ємець Л.О. (№419)

Корчик В.А. (№062)

Писаренко В.В. (№366)

Мартиняк С.В. (№235)

Констанкевич І.М. (№452)

Шевченко В.Л. (№454)

Шевченко О.Л. (№287)

Кулініч О.І. (№345)

Березкін С.С. (№341)

Романюк В.М. (№298)

Гузь І.В. (№218)

Кодола О.М. (№407)

Горбунов О.В. (№041)

Єднак О.В. (№144)

Веселова Н.В. (№136)

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua