Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Постанови Верховної Ради України

«Щодо відповідальності громадянки Сполучених Штатів Америки Супрун Уляни Надії за порушення Конституції України та привласнення повноважень Міністра охорони здоровя України»

1.Обґрунтування необхідності прийняття акту

За змістом ст.ст. 85, 114 Конституції України та ч. 1 ст. 9 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» члени Кабінету Міністрів України призначаються на посаду Верховною Радою України за поданням премєр-міністра України.

Враховуючи вимоги ст. 9 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» а також відсутність окремого документу, яким визначений конкретний перелік повноважень У. Супрун як першого заступника Міністра охорони здоровя України, Уляна Супрун не мала права виконувати обовязки Міністра охорони здоровя України.

Призначення Супрун Уляни Надії також суперечить ст. 9 Закону України «Про кабінет міністрів України», оскільки вона має громадянство іншої держави.

Слід також врахувати неефективність протиепідемічних заходів Міністерства охорони здоровя, які призвели до спалаху небезпечної хвороби, а саме кору. В регіонах, найбільш уражених цим захворюванням спостерігається проблема з госпіталізацією пацієнтів.

Сьогодні в Україні спостерігається найбільший спалах кору вХХІст. натериторії Європейського континенту й один знайбільших усвіті. Зареєстровано більше 70 тис. хворих за 2 роки, протягом яких проведення вакцинації так і небуло розпочато.

У звязку з реформою первинної ланки медицини сімейні лікарі не ходять на виклики до пацієнтів, а хворі самостійно добираються до лікарень, заражаючи більшу кількість оточуючих. В умовах подвійного спалаху грипу і кору це особливо небезпечно.

Рахунковою палатою встановлені систематичні порушення з боку Міністерства охорони здоровя, зокрема й щодо нераціонального використання коштів субвенції на реалізацію заходів з реформування регіональних систем охорони здоровя, які фінансуються Міжнародним банком реконструкції та розвитку в рамках проекту «Поліпшення охорони здоровя на службі у людей».

2.Цілі і завдання прийняття акту

Метою прийняття Постанови є забезпечення дотримання чинного законодавства, а саме ст. 9 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» в частині неможливості виконання обовязків Міністра охорони здоровя України громадянином іншої держави.

3.Загальна характеристика і основні положення проекту акту

Постановою пропонується визнати дії Першого заступника Міністра охорони здоровя України Супрун Уляни Надії такими, що шкодять інтересам українського народу та держави. Також визнати неможливим виконання громадянином іншої держави обовязків Міністра охорони здоровя.

4.Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Питання регламентуються Конституцією України, Законом України «Про центральні органи виконавчої влади», Законом України «Про Кабінет Міністрів України».

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація проекту не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

6. Прогноз соціально-економічних, правових та інших наслідків прийняття акту

Прийняття пропонованого проекту Постанови забезпечить додержання положень українського законодавства в частині законності призначення на високу державну посаду, сприятиме зменшенню напруги у суспільстві, повязаної з несприйняттям реформи медицини і відновленню довіри населення до державної системи охорони здоровя.

Народний депутат УкраїниМосійчук І.В.

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua