Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Закону України
"Про внесення змін до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2013 рік"

1. Обґрунтування необхідності прийняття проекту закону

Необхідність прийняття зазначеного законопроекту зумовлена потребою врегулювання питання погашення заборгованості за виконані роботи із створення та забезпечення функціонування системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення для спостереження за організацією проведення голосування та підрахунку голосів на звичайних виборчих дільницях під час проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

2. Цілі і завдання прийняття законопроекту

У звязку з тим, що видатки на погашення вищезазначеної заборгованості не були передбачені Центральній виборчій комісії Законом України "Про Державний бюджет України на 2013 рік", Кабінет Міністрів України розпорядженням від 12 червня 2013 року № 417-р здійснив у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Центральній виборчій комісії на 2013 рік у загальному фонді державного бюджету перерозподіл видатків споживання шляхом зменшення їх обсягу за програмою 6731010 "Керівництво та управління у сфері проведення виборів та референдумів" на суму 11209 тис.грн. та збільшення їх обсягу за програмою 6731020 "Проведення виборів народних депутатів України" на таку ж суму.

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 12 червня 2013 року
№ 417-р доручив Міністерству фінансів під час підготовки проекту закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" передбачити збільшення обсягу видатків Центральній виборчій комісії для компенсації видатків на погашення вищезазначеної заборгованості.
Поряд з тим, за розрахунками Центральної виборчої комісії на організацію підготовки та проведення проміжних або повторних виборів народних депутатів України в окремих одномандатних виборчих округах у разі їх призначення у 2013 році додатково потрібно 20,6 млн. гривень.

Крім того, Президент України доручив Кабінету Міністрів України вирішити питання виділення додаткових коштів Центральній виборчій комісії у сумі 17млн.грн. для забезпечення діяльності Центральної виборчої комісії та функціонування Державного реєстру виборців..

Таким чином, загальний обсяг збільшення видатків Центральній виборчій комісії становитиме 48,8 тис.гривень.

  1. Загальна характеристика і основні положення законопроекту

Законопроектом пропонується:

а) внести зміни до статті 15 і додатку №1 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік", збільшивши доходи за кодом 21020000 «Кошти, що перераховуються Національним банком України відповідно до Закону України «Про Національний банк України» на 48825,4 тис.гривень;

б) внести зміни до додатку №3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік", збільшивши видатки загального фонду на
48825,4 тис.грн., в тому числі за:
кодом 6731010 "Керівництво та управління у сфері проведення виборів та референдумів" на 2700 тис.гривень;

кодом 6731020 "Проведення виборів народних депутатів
України" 31781 тис.гривень;
кодом 6731050 "Функціонування Державного реєстру виборців" 14344,4 тис.грн;

в) внести відповідні зміни до статті 1 щодо уточнення підсумкових показників доходів і видатків державного бюджету.

  1. Стан нормативно-правової бази

Бюджетний кодекс України,

Закон України "Про Державний бюджет України на 2013 рік".

  1. Фінансово-економічне обґрунтування

Джерелом покриття додаткових видатків загального фонду державного бюджету пропонується визначити збільшення планового обсягу коштів, що перераховуються Національним банком України відповідно до Закону України «Про Національний банк України», на 48,8 млн. гривень. Згідно із звітом Державної казначейської служби за січень-липень п.р. до державного бюджету надійшли такі кошти у сумі 12,06 млрд. грн., що на 4 млрд. грн. більше від плану на відповідний період.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття акта

Законопроект дозволить забезпечити належне виконання Центральною виборчою комісією покладених на неї функцій відповідно до законодавства України, функціонування Державного реєстру виборців, організацію підготовки та проведення проміжних або повторних виборів народних депутатів України в окремих одномандатних виборчих округах у разі їх призначення у 2013 році.

Народний депутат України Є.Б. ГЄЛЛЄР

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua