Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Постанови Верховної Ради України

«Про створення депутатської робочої групи з питань вивчення причин, що призвели до виникнення заборгованості по заробітній платі шахтарям та напрацювання шляхів її погашення»

  1. Обґрунтування необхідності прийняття Постанови

Заборгованість із зарплати перед шахтарями державних вугледобувних підприємств становить близько 1 млрд. грн. Така ситуація призвела до початку підземних страйків, зокрема підземний страйк на шахті імені Капустіна державного підприємства «Лисичанськвугілля» триває з 19 жовтня. Гірники вимагають погасити чотирьохмісячну заборгованість із зарплати та звільнити керівництво «Лисичанськвугілля». У звязку із непогашенням заборгованості почали зупиняти видобуток вугілля і інші шахти.

Саме тому, пропонується створення депутатської робочої групи з питань вивчення причин, що призвели до виникнення заборгованості по заробітній платі шахтарям та напрацювання шляхів її погашення.

2. Цілі і завдання акта

Основною метою прийняття Постанови є створення депутатської робочої групи з питань вивчення причин, що призвели до виникнення заборгованості по заробітній платі шахтарям та напрацювання шляхів її погашення.

  1. Загальна характеристика та основні положення проекту

Постанова передбачає створення депутатської робочої групи з питань вивчення причин, що призвели до виникнення заборгованості по заробітній платі шахтарям та напрацювання шляхів її погашення.

До складу Робочої групи входять народні депутати України та залучаються (за згодою) представники Рахункової палати, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Державної служби України з питань праці, Державної фіскальної служби України - за поданням керівників цих органів.

Головним Комітетом Верховної Ради України пропонується визначити Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Нормативно-правовими актами, що регулюють відносини у даній сфері правового регулювання є Конституція України, Закон України «Про статус народного депутата України», Регламент Верховної Ради України.

Прийняття проекту Постанови не потребуватиме внесення змін до інших нормативно-правових актів.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття цієї постанови не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

  1. Запобігання корупції

Проект постанови не містить правил і процедур, які містять ризики вчинення корупційних правопорушень.

7. Прогноз соціально-економічних наслідків прийняття акта

Прийняття проекту Постанови дозволить Парламенту виявити причини, що призвели до утворення заборгованості по заробітній платі перед шахтарями та напрацювати шляхи її погашення.

Народний депутат України С.М. Каплін

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua