Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Проект

вноситься народними депутатами України

Котом А.Б. №324

Люшняком М.В. №364

Дубневичем Я.В. №318

Дубневичем Б.В. №316

Побером І.М. №423

Матвієнком А.С. №096

Тімішем Г.І. №401

Кадикалом М.О. №051

Карпунцовим В.В №446

Юриком Т.З. №363

Дехтярчуком О.В. №352

Алєксєєвим С.О. №119

Споришем І.Д. №230

Мамчуром Ю.В. №070

Бриченком І.В. №047

Савкою І.І. №466

Гаврилюком М.В.

Бондаром М.Л. №317

Величковичем М.Р. №040

Васюником І.В.

Бурбаком М.Ю. №402

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про звернення до Президента України

щодо присвоєння звання

Героя України Бандері Степану Андрійовичу (посмертно)

_______________________________________

З метою вшанування та увіковічення памяті борця за незалежність України у ХХ столітті, що проявив незламність духу, героїзм і самопожертву у відстоюванні національної ідеї, Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

1. Звернутися до Президента України з пропозицією присвоїти звання Героя України Бандері Степану Андрійовичу (посмертно).

2. Ця Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування.

Голова Верховної Ради

УкраїниА. ПАРУБІЙ

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua