Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Проект

вноситься народними депутатами України

Рибчинський Є.Ю. (№409), Сюмар В.П. (№007), Сташук В.Ф. (№410),

Молоток І.Ф. (№358), Петьовка В.В. (№276), Княжицький М.Л. (№034), Кондратюк О.К. (№425), Абдуллін О.Р. (№450), Луценко І.В. (№211),

Немиря Г.М. (№215), Соболєв С.В. (№212), Береза Б.Ю. (№411),

Рябчин О.М. (№217), Євтушок С.М. (№354), Крулько І.І. (№216),

Кужель О.В. (№244), Кривошея Г.Г. (№064), Одарченко Ю.В. (№457),

Богдан Р.Д. (№456), Березюк О.Р. (155), Сотник О.С. (№138),

Романова А.А. (№157), Діденко І.А. (№145), Ємець Л.О. (№419),

Корчик В.А. (№062), Писаренко В.В. (№366), Мартиняк С.В. (№235), Констанкевич І.М. (№452), Шевченко В.Л. (№454),

Шевченко О.Л. (№287), Кулініч О.І. (№345), Березкін С.С. (№341),

Романюк В.М. (№298), Гузь І.В. (№218), Кодола О.М. (№407),

Горбунов О.В. (№041), Єднак О.В. (№144), Веселова Н.В. (№136)

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про заходи необхідні для безперешкодної роботи

засобів масової інформації у період виборчого процесу

виборів Президента України у 2019 році

Виходячи з необхідності безумовного забезпечення конституційних гарантій на свободу слова в Україні, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, створення належних умов для творчої діяльності журналістів, забезпечення плюралізму думок у матеріалах друкованих та електронних засобів масової інформації, усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у висвітленні передвиборчої кампанії виборів Президента України у 2019 році, а також недопущення припинення діяльності засобів масової інформації інакше як за рішенням їх засновника (співзасновників) або суду, Верховна Рада України постановляє:

1. Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо припинення перевірок засобів масової інформації відповідними службами органів виконавчої влади і державними установами у період проведення передвиборчої кампанії з виборів Президента України у 2019 році.

2. Державній фіскальній службі України вжити заходів щодо припинення перевірок засобів масової інформації у період передвиборчої кампанії з виборів Президента України у 2019 році.

3. Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення вжити заходів щодо припинення перевірок телерадіоорганізацій у період передвиборчої кампанії з виборів Президента України у 2019 році, за винятком перевірок стосовно порушень, передбачених у пункті 8 статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

4. Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення не застосовувати санкції до телерадіоорганізацій за результатами перевірок, проведених до набрання чинності цією Постановою, в період передвиборчої кампанії з виборів Президента України у 2019 році.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради Парубій А.В.

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua