Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Проект

Вноситься народним

депутатом України

Капліним С.М.

ПОСТАНОВА

Верховної Ради України

Про скасування рішення Уряду про підвищення ціни на природний газ та запровадження мораторію на підвищення цін на природний газ для населення

На виконання статті 13 Конституції України щодо права власності українського народу на надра, з метою вжиття невідкладних заходів по недопущенню зубожіння населення через необґрунтовано завищену ціну на газ для потреб населення,

Верховна Рада України постановляє:

1. Газ власного видобутку на території України спрямовується субєктами ринку природного газу виключно для потреб населення.

2. Ціна газу власного видобутку для потреб населення складається виключно з ціни продажу газу субєктами ринку природного газу для ПАТ «НАК Нафтогаз України», тарифу на транспортування магістральними трубопроводами, тарифу на транспортування розподільними трубопроводами, тарифу на постачання. У структуру ціни на газ для населення не можуть включатися дохід («маржа») ПАТ «НАК «Нафтогаз України», збір у вигляді цільової надбавки, рентні платежі за видобуток газу та податок на додану вартість. Норма рентабельності для субєктів ринку природного газу ціни продажу газу не може перевищувати 12%.

3. Запровадити мораторій на підвищення ціни на природний газ для потреб населення до встановлення мінімальних заробітних плат і соціальних виплат, що відповідатимуть європейському рівню.

4. Кабінету Міністрів України невідкладно затвердити ціну на природний газ для населення з урахуванням пункту 2 цієї Постанови та скасувати Постанову Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року №838 в частині підвищення ціни на газ з 01.11.2018р.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради

України

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua