Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Проект

Вноситься народними депутатами України членами

Комітету Верховної Ради України з питань

законодавчого забезпечення правоохоронної

діяльності В.Д. Швецем та іншими

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту

Закону України про внесення змін до статті 122

Кримінально-виконавчого кодексу України щодо призначення пенсії засудженим особам під час відбування покарання

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до статті 122 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо призначення пенсії засудженим особам під час відбування покарання (реєстр. № 9773), внесений народними депутатами України Тищенком О.І., Бондаренком В.Д.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень та пропозицій субєктів права законодавчої ініціативи і внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради

України В.ЛИТВИН

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua