Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Проект

вноситься народними депутатами України

Кременем Т.Д. (посв.№57)

Бриченком І.В. (посв. №47)

Підберерзняком В.І. (посв. №422)

Савкою І.І. (посв. №466)

ПОСТАНОВА

Верховної Ради України

Про внесення змін у додаток до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення памятних дат і ювілеїв у 2019 році»

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

  1. Розділ І додатка до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення памятних дат і ювілеїв у 2019 році» доповнити відповідно до хронологічного порядку новими абзацами такого змісту:

«185 років з дня заснування Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова» (04.12.1834)».

2. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради

України А.ПАРУБІЙ

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua