Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Проект

Вноситься народними депутатами України

Симоненком П.М.,

(реєстр. картка № 404)

Царьковим Є.І.

(реєстр. картка № 478)

ПОСТАНОВА

Верховної Ради України

Про відзначення 90-річчя заснування Піонерського руху

19 травня 2012 року виповнюється 90 років із часу заснування Піонерського руху. Піонерська організація України - масова дитяча організація, яка об'єднала в своїх лавах піонерів УРСР, складова частина Всесоюзної піонерської організації імені В. І. Леніна, що стала унікальною школою ідейного та морального загартування, виховання на кращих бойових і трудових традиціях нашого народу для десятків мільйонів співвітчизників, у якому сформувалася плеяда державних діячів, політиків, учених, фахівців з усіх галузей знань, а також діячів культури і мистецтва, майстрів спорту, військовослужбовців.

Верховна Рада України зазначає, що великий внесок Піонерського руху в розвиток держави не може бути лише надбанням історії, а повинен слугувати вихованню у нинішнього молодого покоління почуття особистої відповідальності за долю своєї країни, несприйняття корупції, пияцтва, наркоманії, проституції та інших негативних явищ.

Верховна Рада України постановляє:

1. Підтримати ініціативу громадських організацій та ветеранів Всесоюзної піонерської організації імені В. І. Леніна про відзначення 19 травня 2012 року 90-ї річниці заснування Піонерського руху.

2. Кабінету Міністрів України здійснити необхідні заходи щодо відзначення 90-річчя заснування Піонерського руху, передбачивши проведення урочистих зборів представників громадських організацій та ветеранів Всесоюзної піонерської організації імені В. І. Леніна у Національному палаці мистецтв "Україна".

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України, місцевим державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування сприяти громадським організаціям та ветеранам Всесоюзної піонерської організації імені В. І. Леніна у проведенні заходів, пов'язаних з відзначенням ювілею заснування Піонерського руху, з метою посилення уваги до проблем дітей та юнацтва, їх виховання, підвищення активності у вирішенні завдань, що стоять перед нашою країною.

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Голова Верховної Ради

України

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua