Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

ПРОЕКТ

вноситься народним депутатом України

Капліним С.М. (посв. №342)

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про створення депутатської робочої групи з питань вивчення причин, що призвели до виникнення заборгованості по заробітній платі шахтарям та напрацювання шляхів її погашення

Верховна Рада України постановляє :

  1. Створити депутатську Робочу групу з питань вивчення причин, що призвели до виникнення заборгованості по заробітній платі шахтарям та напрацювання шляхів її погашення (далі Робоча група).

2. До складу Робочої групи делегуються:

  1. народні депутати України члени депутатських фракцій (депутатських груп), за пропозиціями депутатських фракцій (депутатських груп) з урахуванням принципу пропорційного представництва депутатських фракцій (депутатських груп).

3. До складу Робочої групи залучаються (за згодою) представники Рахункової палати, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Державної служби України з питань праці, Державної фіскальної служби України - за поданням керівників цих органів.

4. Головним Комітетом Верховної Ради України визначити Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

5. Головним завданням Робочої групи визначити: обєктивне вивчення причин, що призвели до виникнення заборгованості по заробітній платі шахтарям та напрацювання шляхів її погашення.

6. Встановити, що Голова Робочої групи, заступники Голови Робочої групи та секретар обираються на першому засіданні Робочої групи.

7. Пропозиції щодо персонального складу Робочої групи подаються до Апарату Верховної Ради України не пізніше 14 календарних днів з дня набрання чинності цією Постановою.

8. Персональний склад Робочої групи затверджується Головою Верховної Ради України не пізніше 20 календарних днів з дня набрання чинності цією Постановою та оприлюднюється на сайті Верховної Ради України.

9. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення діяльності Робочої групи покласти на Апарат Верховної Ради України.

10. Визначити строк діяльності Робочої групи 3 місяці з дня набрання чинності цією Постановою.

11. Робочій групі результати аудиту подати на розгляд Верховної Ради України у вигляді письмового звіту із висновками і пропозиціями.

12. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради

України

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua